Real Casa de la Moneda ligt in Casco Antiguo, een wijk in Sevilla. Kathedraal van Sevilla en La Giralda zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Winkelcentrum Plaza de Armas. Libreria Vertice en Jardines de Murillo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sevilla
Dit aparthotel beschikt over een conciërgeservice, een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een 24-uurs receptie en hulp bij uitstappen/tickets. Elk aparthotel beschikt over vloerwarming. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Geniet van gemakken zoals een was-droogcombinatie en een koelkast, naast leuke extraatjes zoals een minibar met enkele gratis items en pantoffels.
Real Casa de la Moneda heeft 10 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een was-droogcombinatie en minibars (met enkele gratis items). Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden hebben donsdekens. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van pantoffels en een haardroger. In dit aparthotel in Sevilla is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Hypoallergeen beddengoed en vervanging van de handdoeken zijn op verzoek beschikbaar. 's Avonds wordt een turndownservice aangeboden en een huishoudservice is dagelijks beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Bakplaat
Broodrooster
Diepvriezer
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 12.00 uur: EUR 11,45 voor volwassenen en EUR 11,45 voor kinderen
Gratis minibar (beperkt aantal items)
Slaapkamers
Donzen dekbed
Extra bed: EUR 40 per dag
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
1 privébadkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Vloerverwarming
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Was-droogcombinatie
Wasmiddel
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Strijkijzer/strijkplank
Turndownservice
Wisselen van handdoeken op verzoek
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
10 units
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 40.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 100 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 11.45 voor volwassenen en EUR 11.45 voor kinderen
Toeslag voor extra bed: EUR 40.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Real Casa de la Moneda Seville
Real Casa de la Moneda Aparthotel
Real Casa de la Moneda Aparthotel Seville
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Real Casa de la Moneda?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Real Casa de la Moneda inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Real Casa de la Moneda uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Real Casa de la Moneda?
Dit aparthotel ligt in Casco Antiguo, op 5 minuten wandelen van Plaza de Puerta Jerez en Kathedraal van Sevilla. Ook La Giralda en Alcázar liggen op 10 minuten wandelen. Archivo de Indias Tramhalte ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Puerta de Jerez is het 3 minuten wandelen.