Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als 3 badkamers en een vaatwasser, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een televisie.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen. In dit appartement in Sevilla is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Keuken
Afwasmachine
Bakplaat
Blender
Broodrooster
Diepvriezer
Keukenpapier
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Mixer
Oven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 privébadkamers
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Terras
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 200.00 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en 02.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie VUT/SE/07998, ESFCTU0000410340001505610000000000000000VFT/SE/079981
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Genteel Home Isidoro Terrace
Genteel Home San Isidoro Terrace Seville
Genteel Home San Isidoro Terrace Apartment
Panoramic Duplex in old Town. San Isidoro Terrace
Genteel Home San Isidoro Terrace Apartment Seville
Over deze buurt
dit appartement ligt in Casco Antiguo, een wijk in Sevilla. Kathedraal van Sevilla en La Giralda zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Plaza de España. Libreria Vertice en Acuario de Sevilla zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sevilla
Calle San Isidoro, 5, 2H, Sevilla, Seville, Andalusia, 41004
In de buurt
Plaza Nueva
3 min. wandelen - 0.3 km
Kathedraal van Sevilla
3 min. wandelen - 0.3 km
La Giralda
3 min. wandelen - 0.3 km
Alcázar
7 min. wandelen - 0.6 km
Metropol Parasol
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Plaza Nueva Tramhalte - 5 min. wandelen
San Jerónimo Station - 16 min. rijden
Sevilla (SVQ-San Pablo) - 45 min. rijden
Restaurants
El Pintón
2 min. wandelen
Bar Agustin & Company
2 min. wandelen
La Alicantina
2 min. wandelen
La Escaloná
3 min. wandelen
Bar Estrella
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Genteel Home San Isidoro Terrace?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Genteel Home San Isidoro Terrace?
Vandaag, 25 mrt. 2026, kost een verblijf bij Genteel Home San Isidoro Terrace van één nacht voor twee volwassenen op 9 apr. 2026 min. € 1.144, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Genteel Home San Isidoro Terrace inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Laat inchecken kan tussen 22.00 uur en 02.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Genteel Home San Isidoro Terrace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Genteel Home San Isidoro Terrace?
Dit appartement ligt in Casco Antiguo, op 5 minuten wandelen van Baile Flamenco-museum, Kathedraal van Sevilla en La Giralda. Ook Metropol Parasol en Alcázar liggen op 10 minuten wandelen. Plaza Nueva Tramhalte ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Archivo de Indias Tramhalte is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen over Genteel Home San Isidoro Terrace