Geheel appartement
Genteel Home Alhóndiga Sevilla
Fotogalerie voor Genteel Home Alhóndiga Sevilla





Geheel appartement
4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 9254 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ibis Styles Sevilla Santa Justa
Ibis Styles Sevilla Santa Justa
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
9.2 van 10, Fantastisch, 797 beoordelingen
De prijs is € 80
inclusief belastingen en toeslagen
1 mrt - 2 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en 02.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie VUT/SE/104179, ESFCTU00004103400002803700000000000000CTC-20181059685
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Genteel Home Alhondiga Sevilla
Genteel Home Alhóndiga Sevilla Seville
Genteel Home Alhóndiga Sevilla Apartment
Genteel Home Alhóndiga Sevilla Apartment Seville
House With Amazing Terrace in old Town. Alhondiga
Over deze buurt

Calle Alhódiga, nº 71, Seville, Andalusia, 41003
In de buurt
Metropol Parasol5 min. wandelen - 0.5 km
Kathedraal van Sevilla7 min. wandelen - 0.6 km
La Giralda7 min. wandelen - 0.6 km
Alcázar8 min. wandelen - 0.7 km- Winkelcentrum Plaza de Armas13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Plaza Nueva Tramhalte - 9 min. wandelen
- Station Sevilla Santa Justa - 19 min. wandelen
- Sevilla (SVQ-San Pablo) - 28 min. rijden
Restaurants
- Bar Alfalfa2 min. wandelen
- La Escaloná3 min. wandelen
- Bodega La Aurora3 min. wandelen
- Catalina3 min. wandelen
- La Bodega2 min. wandelen








