Aparthotel

Casa Patio Siglo XIX

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 194
inclusief belastingen en toeslagen
9 sep - 10 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Deluxe appartement, 3 slaapkamers, niet-roken

  • 9 m²
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 1 queensize bed, 2 eenpersoonsbedden en 2 twijfelaars
  • Gratis wifi

Deluxe suite

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 twijfelaars en 1 twijfelaar zetelbed
  • Gratis wifi

Comfort suite

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 twijfelaars en 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Standaard suite

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 twijfelaars
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Casa Patio Siglo XIX ligt in Casco Antiguo, een wijk in Sevilla. Kathedraal van Sevilla en La Giralda zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Winkelcentrum Plaza de Armas. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Olympisch Stadion of Estadio Benito Villamarín. Bekijk onze reisgids voor Sevilla
Meer aparthotels in Sevilla
Kaart
C. Moratín 7, Seville, Sevilla, 41001

In de buurt

  • Een straat met kleurrijke gebouwen, waaronder een rood gebouw met 'Plaza de San Francisco' erop.
    Plaza Nueva
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een historisch gebouw met decoratieve houtsnijwerken en grote houten deuren.
    Stadhuis van Sevilla
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een historische kathedraal met uitgesproken architectuur en een helderblauwe lucht.
    Kathedraal van Sevilla
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een binnentuin met een fontein in het midden, omringd door zuilen en potten met bomen.
    Alcázar
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Winkelcentrum Plaza de Armas
    5 min. wandelen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Plaza Nueva Tramhalte - 4 min. wandelen
  • San Jerónimo Station - 9 min. rijden
  • Sevilla (SVQ-San Pablo) - 35 min. rijden

Restaurants

  • Las Tablas
    3 min. wandelen
  • Bodega Góngora
    3 min. wandelen
  • Flores Gourmet
    3 min. wandelen
  • la bodeguita de sierpes
    4 min. wandelen
  • Pan Y Circo
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Casa Patio Siglo XIX

  • Aparthotel vlak bij Kathedraal van Sevilla
  • Casa Patio Siglo XIX ligt in de buurt van Winkelcentrum Plaza de Armas en La Giralda en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Casa Patio Siglo XIX hebben veel comfort met gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Haardrogers en shampoo
    • (kleer)kasten, keukens en grote koelkasten/vriezers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Badkamer

  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast
  • Wasmiddel

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 4 units
  • Geluiddichte muren
  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar, elektrisch deurslot

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en middernacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie A/SE/00297, VFT/SE/05382
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Patio Siglo XIX?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Casa Patio Siglo XIX?

Vandaag, 27 aug. 2026, kost een verblijf bij Casa Patio Siglo XIX van één nacht voor twee volwassenen op 9 sep. 2026 min. € 194, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Casa Patio Siglo XIX inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Patio Siglo XIX uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Patio Siglo XIX?

Dit aparthotel ligt in Casco Antiguo, op 10 minuten wandelen van Real Parroquia de Santa María Magdalena, Winkelcentrum Plaza de Armas en Kathedraal van Sevilla. Ook La Giralda en Alcázar liggen op een kwartiertje wandelen. Plaza Nueva Tramhalte ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Archivo de Indias Tramhalte is het 9 minuten wandelen.