Particuliere eigenaar
Villa Domus 1938
Bed & breakfast met gratis ontbijt en een dakterras in Sestri Levante
Kies datums om prijzen te bekijken
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Executive suite laden

Executive suite
Hoogtepunten
Airconditioning
Verwarming
Een gratis babybed
Een donzen dekbed
2 slaapkamers
Verduisterende gordijnen
Een regendouche
Een bidet
Alle foto's voor Familie suite laden

Familie suite
Hoogtepunten
Airconditioning
Verwarming
Een gratis babybed
Een donzen dekbed
2 slaapkamers
Verduisterende gordijnen
Badjassen
Een bidet
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Via Penisola Levante, Sestri Levante, GE, 16039
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

B&B La Terrazza Sui Fieschi
B&B La Terrazza Sui Fieschi
- Zwembad
- Bubbelbad
- Ontbijt inbegrepen
- Spa
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 41 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 29 februari betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
- Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 500 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor extra bed: EUR 100.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie IT010059C1QXE2VDDV
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is 24 uur per dag toegankelijk
Accommodatie ook bekend onder de naam
Domus 1938 Sestri Levante
Villa Domus 1938 Sestri Levante
Villa Domus 1938 Bed & breakfast
Villa Domus 1938 Bed & breakfast Sestri Levante
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Domus 1938
Beoordelingen
8,0
Zeer goed
2 externe beoordelingen
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Hotel Porta del Sole
- Hotel Acapulco
- Best Western Plus Hotel Terre di Eolo
- Hotel Cruise
- Hotel Cenobio Dei Dogi
- Hotel Bobby Executive
- Hotel Oliveto
- Camping Bella Italia
- Grand Hotel La Chiusa di Chietri
- Piani di Clodia
- Hotel Caravel
- D'Aragona Lifestyle Hotel
- Tenuta Moreno
- XilHotel
- Le Ali del Frassino
- La Medusa Dimora di Charme
- Towers Hotel Stabiae Sorrento Coast
- Grand Palladium Sicilia Resort & Spa
- Splendido, A Belmond Hotel, Portofino
- Grand Hotel Londra
- Albavilla Hotel & Co.
- Hotel Leonardo da Vinci
- Hotel Vanni
- Borgo San Lorenzo a Linari
- Astoria Resort
- Castelsardo Resort Village
- Hotel Rendez Vous
- Esprit D'Hotel Panoramico
- Loano 2 Village
- Love Nest Suite Love