Vlak bij Namdaemun-markt en Historisch en Cultureel Park Dongdaemun biedt S Class een buurtwinkel, een wasserij en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie, een bagageopslagruimte en een waterkoeler
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij S Class bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Keukens, grote koelkasten/vriezers en microgolfovens
Over deze buurt
S Class ligt in Jung-gu, een wijk in Seoel. Gyeongbok-paleis en Hanok-dorp Bukchon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Myeongdong-straat en Namdaemun-markt. Ga naar Gocheok Sky Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Lotte World, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Seoel
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij S Class inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij S Class uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat S Class?
Dit appartement ligt in Jung-gu, op 10 minuten wandelen van Chungmu-ro en Cheonggyecheon. Ook Myeongdong-straat en Myeongdong-kathedraal liggen op een kwartiertje wandelen. Station Euljilo 3-ga ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Chungmuro is het 6 minuten wandelen.