Gehele woning

Beautiful private villa for 12 guests with hot tub, WIFI, private pool, A/C, TV and terrace

Fotogalerie voor Beautiful private villa for 12 guests with hot tub, WIFI, private pool, A/C, TV and terrace

Een moderne woning met een zwembad, een terras van natuursteen en loungestoelen.
Een jacuzzi met uitzicht op een zwembad en een terras.
Een whirlpool met uitzicht op een zonsondergang boven het water, houten balken in het plafond en een glazen deur naar buiten.
Een waterkantpromenade met aangemeerde boten, stenen bestrating en gebouwen met rode pannendaken.
Lucht, Wolk, Fabriek, Bloem, Ecoregio, Natuurlijk Landschap, Boom, Land Lot, Landbouw, Plain

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beautiful private villa for 12 guests with hot tub, WIFI, private pool, A/C, TV and terrace

  • Beschrijving van de accommodatie

    Het vakantiehuis "Magna Tilia" ligt in het rustige gehucht Stolac in het Kroatische platteland, op 16 km van de kustplaats Senj. Het pand is verdeeld over 3 verdiepingen en staat op een verhoogde, zonnige locatie omgeven door natuur. Het terrein beslaat 1.500 m² en omvat een uitgebreide natuurtuin die aansluit bij het ongerepte landschap van de regio.

    Buitenruimtes

    Het terras meet 130 m² en biedt ruimte voor buitendinen en ontspanning met uitzicht over het omringende platteland. Het zwembad meet 8 x 4 meter met een diepte van 150 cm en is beschikbaar van 1 mei tot 15 oktober; een buitendouche bevindt zich in de buurt. Een hottub is op aanvraag beschikbaar tegen meerprijs. De barbecueplaats nodigt uit tot buitendinen, terwijl de natuurtuin een rustige en besloten sfeer creëert.

    Praktische informatie

    Het vakantiehuis beschikt over centrale verwarming van 15 september tot 15 mei en airconditioning voor de warmere maanden. Een wasmachine en droger zijn aanwezig. Wi-Fi is beschikbaar in het hele huis. Er is parkeerplaats ter plaatse voor maximaal 6 auto's. Groepen tieners zijn alleen op aanvraag welkom; feesten zijn niet toegestaan. Voor groepen jongeren geldt een dubbele borg bij aankomst. Het zwembad wordt regelmatig onderhouden door de eigenaar en tuinman.

    Afstanden en bezienswaardigheden

    De Adriatische kust ligt op 16 km afstand met zowel een kiezelstrand als een betonnen strand. De stad Senj bevindt zich op 16 km. Een restaurant is bereikbaar op 9 km; winkels en een supermarkt liggen op 16 km. Fietsverhuur is beschikbaar op 16 km; een fietspad begint op 20 m van het huis. De dichtstbijzijnde bushalte ligt op 7 km.

    ===== ACCOMMODATIE BESCHRIJVING =====
    Indeling van de accommodatie

    Deze villa beslaat 280 m² verdeeld over 3 verdiepingen en biedt plaats aan maximaal 12 gasten in 6 slaapkamers, elk met een eigen badkamer met douche en toilet, dus in totaal 6 badkamers. De begane grond omvat een ruime woon- en eetkamer van 63 m² met een open haard en satelliet-tv, alsmede een open keuken voorzien van een oven, vaatwasser, 4 inductiekookplaten, waterkoker, vriezer en elektrisch koffiezetapparaat. Op deze verdieping bevindt zich tevens een apart toilet.

    De eerste verdieping herbergt 3 slaapkamers, elk met eigen badkamer met douche en toilet en satelliet-tv. De eerste slaapkamer is ingericht met 2 eenpersoonsbedden van 90 cm bij 200 cm, terwijl de overige 2 slaapkamers elk 1 tweepersoonsbed van 180 cm bij 200 cm hebben. Deze verdieping biedt directe toegang tot een balkon.

    De tweede verdieping heeft dezelfde indeling als de verdieping eronder, met 3 slaapkamers elk voorzien van een eigen badkamer met douche en toilet en satelliet-tv. Eén slaapkamer beschikt over 2 eenpersoonsbedden van 90 cm bij 200 cm, en de andere 2 slaapkamers zijn elk uitgerust met 1 tweepersoonsbed van 180 cm bij 200 cm. Ook op deze verdieping is een balkonuitgang aanwezig. De villa beschikt over 4 balkons van elk 3 m² en een overdekt terras van 25 m² met terrasmeubilair en ligbedden.

    Voorzieningen

    De keuken op de begane grond is voorzien van een oven, vaatwasser, 4 inductiekookplaten, waterkoker, vriezer en elektrisch koffiezetapparaat. Airconditioning en verwarming zijn beschikbaar; een wasmachine staat ter beschikking van de gasten. Elk van de 6 slaapkamers is uitgerust met satelliet-tv, en in de woon- en eetkamer bevindt zich een televisie met satellietontvangst; gratis Wi-Fi is beschikbaar in de hele villa. Een barbecue staat ter beschikking op het terras, en een jacuzzi-bad is aanwezig voor ontspanning.

    Overige informatie

    De villa beschikt over een kluis voor het beveiligen van waardevolle spullen. Voor gezinnen met jonge kinderen zijn een kinderstoel en een babybedje aanwezig. Een haardroger is inbegrepen. Een berging is beschikbaar voor extra opslag. De referentie van deze accommodatie is 2125-17-22-4.

    The following might be to be paid extra: Borgsom in contanten.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Senj in een landelijke omgeving. Bezoek Fort Nehaj en Baščanska ploča, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Nationaal Park Velebit en Kvarnergolf. Bekijk onze reisgids voor Senj
Meer vakantiehuizen in Senj
Kaart
Senj, Lika-senj

In de buurt

  • Een groene boot met nummer JB 423 afgemeerd in helderblauw water.
    Nationaal Park Velebit
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een kustplaats in de schemering met kleurrijke gebouwen, een opvallende toren en boten die in het rustige water liggen aangemeerd.
    Kvarnergolf
    24 min. rijden - 19.2 km
  • Fort Nehaj
    23 min. rijden - 19.2 km
  • Haven van Senj
    24 min. rijden - 19.6 km
  • Strand van Novi Vinodolski
    54 min. rijden - 47.5 km

Lokaal vervoer

  • Rijeka (RJK) - 79 min. rijden

Restaurants

  • Caffe Bar Kod tri mornara
    22 min. rijden
  • Pizzeria King
    21 min. rijden
  • Konoba Maronera
    21 min. rijden
  • Restaurant Kresimir
    22 min. rijden
  • Restaurant Martina, Senj
    23 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Beautiful private villa for 12 guests with hot tub, WIFI, private pool, A/C, TV and terrace?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Beautiful private villa for 12 guests with hot tub, WIFI, private pool, A/C, TV and terrace inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beautiful private villa for 12 guests with hot tub, WIFI, private pool, A/C, TV and terrace uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Beautiful private villa for 12 guests with hot tub, WIFI, private pool, A/C, TV and terrace?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving, op 0,1 km van Nationaal Park Velebit en op 20 km afstand van Fort Nehaj en Haven van Senj. Ook Kvarnergolf en Vukov Vrh liggen op 32 km afstand.