Gehele woning
Parkhotel double room - Parkhotel Senftenberg
Vakantiehuis in Senftenberg
Fotogalerie voor Parkhotel double room - Parkhotel Senftenberg





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 216 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 149
inclusief belastingen en toeslagen
30 nov - 1 dec
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Penthouse Wolkenstein spacious 155 m² maisonette with whirlpool, air conditioning & fireplace
Penthouse Wolkenstein spacious 155 m² maisonette with whirlpool, air conditioning & fireplace
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 8 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor uitrusting: EUR 10 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
50111_85732
Park Hotel Double Room Guesthouse Park Hotel Senftenberg
Parkhotel Double Room 1 - Gästehaus Parkhotel Senftenberg Hotel
Over deze buurt

Senftenberg, Brandenburg Region








