Dormy Inn Express Sendai Hirosedori Hot Spring bevindt zich in Downtown Sendai, een wijk in Sendai, en ligt vlak bij een metrostation. Bezoek Anpanman-kindermuseum en Winkelcentrum van Sendai en Sakebrouwerij Urakasumi als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Park van Nishikicho en Kotodai-park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Superarena Sekisui Heim of Sendai Sunplaza Hall. Bekijk onze reisgids voor Sendai
Overweeg een verblijf bij Dormy Inn Express Sendai Hirosedori Hot Spring en geniet van een droogkuis/wasserijservice, een businesscentrum en een sauna. Naast een restaurant genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Hulp bij uitstappen/tickets, een bagageopslagruimte en een automaat
Een 24-uurs receptie, een kluis bij de receptie en een computerstation
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 120 kamers zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met toiletten met elektronische bidets en bad/douchecombinaties
Televisies met digitale zenders
Koelkasten, koffiezetapparaten/waterkokers en plafondventilators
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.600 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 09.00 uur: JPY 1.500 voor volwassenen en JPY 900 voor kinderen
Een restaurant
Dingen om te doen
Sauna
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toilet met elektronisch bidet
Entertainment
Betaalfilms
Tv met digitale zenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Laptopvriendelijke werkplek
Plafondventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen tot 12 jaar dienen het aanwezige beddengoed te delen met een volwassene. Er is geen extra beddengoed beschikbaar.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 1500 voor volwassenen en JPY 900 voor kinderen
Betaald parkeren: JPY 1600 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Rekening houdend met iedereen die gebruikmaakt van de openbare badruimten en andere openbare faciliteiten, is het niet toegestaan om deze faciliteiten te gebruiken als je grote tatoeages hebt. Je kunt de badfaciliteiten gebruiken als je een tatoeage hebt die kleiner is dan 8 bij 13 centimeter en deze afplakt met een pleister. Je kunt deze pleisters bij de accommodatie afhalen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Gasten met tatoeages dienen specifieke instructies te volgen wanneer ze de openbare baden ter plaatse gebruiken; meer informatie is beschikbaar bij het inchecken
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Dormy Inn Express Sendai Hirosedori Hot Spring?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1600 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Dormy Inn Express Sendai Hirosedori Hot Spring inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Dormy Inn Express Sendai Hirosedori Hot Spring uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Dormy Inn Express Sendai Hirosedori Hot Spring?
Dit hotel ligt in Downtown Sendai, vlak bij Mitakisanfudoin-tempel en Aoba-dori-straat. Ook Sunmall Ichibancho en Park van Nishikicho liggen op 5 minuten wandelen. Station Hirose-dori ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Kotodai-Koen is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Dormy Inn Express Sendai Hirosedori Hot Spring
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,6
Locatie
8,6
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 361 van 997 beoordelingen
10 - Uitstekend
361
Gastenscore: 8 - Goed. 411 van 997 beoordelingen
8 - Goed
411
Gastenscore: 6 - Redelijk. 148 van 997 beoordelingen
6 - Redelijk
148
Gastenscore: 4 - Matig. 53 van 997 beoordelingen
4 - Matig
53
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 24 van 997 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
24
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
YAMAZAKI
5 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
朝食がリニューアルされて、満足です。
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
WATARU
18 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
アクセスも良く視認性が良いのでわかりやすかったです。
お部屋も綺麗でとてもよかったです
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
TSUTOMU
28 apr 2026
朝食はバラエティーに富、ローカルのフードもありとても良かったです。
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
fujino
27 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
早朝の出発のため利用時間が短かかったが
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
MASAKAZU
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
大浴場、サウナ、湯上がりサービス、夜鳴きそばサービス等が良かった。
4 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ming-hsi
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
男性可以在原飯店使用澡堂,女性住客可以使用附近同集團飯店的澡堂。
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
atushi
28 mrt 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
清潔で快適でした。
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
TOMOKI
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
仙台駅からも徒歩圏内
ホテル周辺の飲食店やコンビニ状況から
とても便利でリーズナブルでした。
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Kenji
3 aug 2026
Positief: Personeel en service
ベッド幅が狭かったです。事前確認した方が良いです。
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ming-hsi
3 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
飯店雖然只有男性澡堂,但住客可以使用附近集團飯店的澡堂。
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
NAKAJIMA
23 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
立地がとても良く食事や飲みに行くのに
とても便利でした。
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
ICHIRO
3 jul 2025
フロントの対応も良く快適な滞在ができました
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Akemi
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close enough to Sendai station. I would have rated higher if there were an onsen bath for ladies in this hotel instead of walking to the other Dormy Inn locations.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Fumiko
6 jul 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten