Gehele woning

Villa Onyx 18 meter pool, 1 minute walk from Eat st

Fotogalerie voor Villa Onyx 18 meter pool, 1 minute walk from Eat st

Zwembad
Een moderne hotelkamer met een groot bed, een stoel, een televisie en een raam met uitzicht op groen en gebouwen.
Een modern gebouw met een zwembad op het dak, terrasmeubels en weelderige beplanting.
Een moderne eetruimte met een grote tafel, stoelen en een decoratief middelpunt.
Een ruime zithoek met een eettafel, banken, plafondventilatoren en grote ramen met uitzicht op de omgeving.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Onyx 18 meter pool, 1 minute walk from Eat st

  • Modern, subliem en uitnodigend, welkom bij Villa Onyx, Seminyak.

    Waar Bali tropical New York Loft ontmoet, verwelkomen wij u om liefde en leven te vieren terwijl u zich overgeeft aan het paradijs.

    Op 3 niveaus, waaronder een tuin op het dak, is een mix van gepolijste betonnen vloeren en frisse witte muren een eerbetoon aan onze handgemaakte meubels. Bij binnenkomst wordt u verwelkomd met enorme indrukwekkende ruimtes, waar u kunt feesten of ontspannen, de keuze is aan u.

    De begane grond biedt vanuit elke hoek uitzicht op het 18 meter lange zwembad waar u een competitief spelletje biljart kunt spelen. Als alternatief kunt u dankzij de grote, comfortabele banken op uw bank leunen en uw favoriete dvd bekijken met een Bose surroundsysteem dat de ervaring compleet maakt.

    De volgende verdieping hoger bevat 4 slaapkamers en 3 grote badkamers, waarvan de master een groot balkon en een buitenbad heeft.

    Bovenste verdieping is ons dakterras met een indrukwekkend ononderbroken uitzicht over het land, inclusief Mt Kintamani. Een uitnodigende spa draagt ​​bij aan deze luxe ruimte, net als een ingebouwde barbecue waar personeel een diner kan koken terwijl u geniet van het prachtige uitzicht dat u omringt op onze lounges op het dak.

    Locatie is alles op Bali, en je bent niet in een betere positie dan hier. Op slechts 2 minuten lopen van Seminyak's Eat Street, zijn Ultimo, Chandi, Ginger Moon en Champagne Bar onze buren, terwijl KuDeTa en Potato Head op slechts enkele minuten afstand liggen.

    Villa Onyx kan je in het hart van het bruisende Seminyak en Pettitenget plaatsen of je hier verstoppen met zijn rustige rijstrookligging.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Laksmana, een wijk in Keroboken Kelod. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Legian Beach. Waterbom Bali en Nuanu Creatieve Stad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Keroboken Kelod
Meer villa's in Keroboken Kelod
Kaart
Badung, Bali

In de buurt

  • Een straatmarkt met terrasjes, een koffiehuis en diverse kraampjes.
    Eat Street
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Een levendige open markt met diverse kraampjes waar kleding en accessoires worden verkocht.
    Seminyak-plein
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Een stoet mensen draagt versierde potten.
    Seminyak Village
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Een restaurant aan het strand met terras, palmbomen en uitzicht op de oceaan.
    Seminyak Beach
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • De Vlooienmarkt
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 33 min. rijden

Restaurants

  • La Favela
    8 min. wandelen
  • Natys Restaurant
    8 min. wandelen
  • Meja Kitchen & Bar
    5 min. wandelen
  • Café Bali Seminyak
    4 min. wandelen
  • Sumak Turkish Cuisine
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Onyx 18 meter pool, 1 minute walk from Eat st over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Onyx 18 meter pool, 1 minute walk from Eat st?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Onyx 18 meter pool, 1 minute walk from Eat st inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Onyx 18 meter pool, 1 minute walk from Eat st uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Onyx 18 meter pool, 1 minute walk from Eat st?

Deze villa ligt in Laksmana, op 10 minuten wandelen van Eat Street en Seminyak-plein. Ook Seminyak Beach en Double Six Beach liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk