Gehele woning

Villa Angel

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Over deze buurt

Villa Angel ligt in Petitenget, een wijk in Seminyak. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Double Six Beach. Waterbom Bali en Trans Studio Bali Thematisch Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Seminyak
Meer villa's in Seminyak
Kaart
Jl. Pangkung Sari, Banjar Taman Seminyak, Seminyak, Bali, 80361

In de buurt

  • Een helder verlicht interieur met een neonbord waarop 'MEXICO COLA' staat en een rode kroonluchter.
    Eat Street
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Een stoet mensen draagt versierde potten.
    Seminyak Village
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een levendige open markt met diverse kraampjes waar kleding en accessoires worden verkocht.
    Seminyak-plein
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een restaurant aan het strand met terras, palmbomen en uitzicht op de oceaan.
    Seminyak Beach
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Een traditionele Balinese tempel met versierde gravures en een overdekte paviljoen.
    Petitenget tempel
    19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 39 min. rijden

Restaurants

  • 32Do Bali
    7 min. wandelen
  • Rayjin Teppanyaki
    9 min. wandelen
  • Dough Darlings
    9 min. wandelen
  • Gyukatsu Tenjin
    5 min. wandelen
  • Sangsaka Restaurant
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Villa Angel

  • Villa vlak bij Seminyak-plein
  • Villa Angel ligt in de buurt van Eat Street en Seminyak Beach en heeft veel te bieden.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Waar staat Villa Angel?

Deze villa ligt in Petitenget, op 15 minuten wandelen van Eat Street en Seminyak-plein. Ook Seminyak Beach en Double Six Beach liggen op 3 km afstand.