Lotus Tirta Seminyak bevindt zich in Drupadi, een wijk in in Seminyak, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand. Seminyak-plein en Eat Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Legian Beach. Waterbom Bali en Nuanu Creatieve Stad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Seminyak
Jalan Drupadi II 99 TM, Seminyak, Bali, 80361
In de buurt
Seminyak Beach
12 min. wandelen - 1.0 km
Eat Street
12 min. wandelen - 1.1 km
Seminyak-plein
3 min. rijden - 2.6 km
Bintang Supermarkt Seminyak
10 min. wandelen - 0.9 km
Winkelcentrum Sunset Point
17 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 28 min. rijden
Restaurants
Mixwell
2 min. wandelen
Kendi Kuning Restaurant
4 min. wandelen
Ambermoon Restaurant
4 min. wandelen
Circle K
4 min. wandelen
Bali Joe
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Lotus Tirta Seminyak
Hotel vlak bij Seminyak Beach
Vlak bij Lotus Tirta Seminyak vind je Double Six Beach en Seminyak-plein. Gasten genieten hier van een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in de kamer, een restaurant en een snackbar/deli zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
2 buitenzwembaden met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), fietsverhuur en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een bagageopslagruimte, hulp bij uitstappen/tickets en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Lotus Tirta Seminyak bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: IDR 50.000 tot 70.000 voor volwassenen en IDR 50.000 tot 70.000 voor kinderen
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
2 buitenzwembaden
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
2 buitenzwembaden
Babybed (toeslag)
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
4 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv met premium satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluis
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan IDR 150000.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer IDR 50000–70000 voor volwassenen en IDR 50000–70000 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 250000 per persoon (enkele reis)
Toeslag voor babybed: IDR 150000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 55201, 55201, 0220008442818
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Beschikt Lotus Tirta Seminyak over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft 2 buitenzwembaden.
Hoeveel kost een verblijf bij Lotus Tirta Seminyak?
Vandaag, 23 sep. 2026, kost een verblijf bij Lotus Tirta Seminyak van één nacht voor twee volwassenen op 25 sep. 2026 min. € 26, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Lotus Tirta Seminyak?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Lotus Tirta Seminyak inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Lotus Tirta Seminyak uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Lotus Tirta Seminyak een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 250000 per persoon.
Waar staat Lotus Tirta Seminyak?
Dit hotel ligt in Drupadi, op 15 minuten wandelen van Seminyak Beach en Eat Street. Ook Seminyak-plein en Double Six Beach liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Lotus Tirta Seminyak
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,0
Locatie
9,2
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 86 van 153 beoordelingen
10 - Uitstekend
86
Gastenscore: 8 - Goed. 50 van 153 beoordelingen
8 - Goed
50
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 153 beoordelingen
6 - Redelijk
13
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 153 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 153 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Laureys
24 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super vriendelijk personeel. Alles wordt met de lach uitgevoerd. Op het einde van de vakantie lijkt het wel één grote familie van je geworden. En kraaknet. Iedere dag worden de kamers gereinigd. 10000 % aanbevolen
16 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Laureys
25 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super ervaring. Buitengewoon vriendelijk en erg behulpzaam personeel.
15 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Peter
3 apr 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
persoonlijk, betrokkenheid door Corona Virus eerder dan gepland moeten verlaten
13 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Paul
28 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very welcoming
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Danielle
3 mei 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were absolutely lovely, air conditioning worked well
11 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Paul
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great small boutique Hotel in a terrific location and wonderful staff.
A crest to the Manager Angus.
7 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Richard
29 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good hotel, good location, exceptionally friendly and helpful staff.
5 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Morris
8 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The most friendly staff very confident location if you're going stay here get a room next the pool.
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mr Garfet
9 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Recommend hotel
Lovely room, friendly staff and great breakfast by the pool each morning. Wonderful location and quiet at nighttime
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Andrew
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great value for money
Great value for money - can’t beat it. Staff were excellent. Will definitely stay again.
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Michelle
28 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Record when you pay for breakfast. I don't believe it was on purpose but the young receptionist forgot to record that I paid for breakfast for 2 mornings for my family. The issue was resolved but it's an awful feeling. We were extended family staying in 2 side by side 3 bedroom villas. Plenty of space for 8 adults and teens and 3 kids. I was worried at first about each room locking individually and the kitchen dining area being open but the actual door/ gate entry to the villa locks too so it was ok. Pools were small but kids and teens used them. Staff fixed any issues. To my surprise both villas were serviced daily which was a great bonus for me. We did utilise the kitchen a few times even though it's cheap to eat out in Bali because there were so many of us. The mineral water cooler was very good. No-one got sick. There were some maintenance issues quickly fixed. Location is great. Value for money was fantastic for us. We stayed 5 nights
5 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ryan
30 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were very welcoming and great throughout the stay, helped book a few tours. The rooms and pool were good and the hotel located in the quieter part of Seminyak between the nightlife strips meaning a decent night sleep. Aircon was good as was the shower. Would recommend.
8 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Najib
26 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rent och fint
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Angie
1 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A beautiful hotel, conveniently located near lots of restaurants and shopping. Breakfast was made to order. Staff was very friendly!
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Raymond
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Nice looking pool. Have not used it as i dont like pools. Nicest staff. They provided a hot pot for use in my room. Room had a fridge, huge shower. Room rather small with big bed. No room to live out of your suitcase. But there is plenty of storage and hanging space to unpack your suitcase.
9 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
malene
11 jan 2016
Negatief: Netheid, comfort kamer
ok
Det var okay, morgenmaden var lidt tam,for lidt mad...
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Baptiste
30 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, super staff, great value
All the staff was so nice and very helpful and friendly! I’ve lived my stay here, very walkable, good location. Room was clean and great, comfortable, fridge in the room and next to the pool. One of my fav place in the area. Recommend 100%
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michael
24 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Way beyond our expectations once again
We have stayed at this hotel every visit to Bali, i dont think we would every change.
Might not be the most luxurious, but its the people (Staff) who make it such a wonderful place to stay, from arrival right to departure. They are always smiling and keen to make sure your stay is uppermost. May it be from a cup of coffee etc. The Manager himself is also eager to make sure your stay is everything it could be,this reflects through his staff saying he is a great boss to work for and it truly shows on the smiles on their faces. Staying at this hotel seems that you are stay with friends.
So to Agus the manager and all your wonderful staff. Many thanks on our behalf.
Mike and Brenda ( room 103) until next time
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sarah
23 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a cute stay. The staff were sweet and plentiful and ready to help. The pool looked lovely, although we ended up not having time to use it.
We had breakfast as add on which was tasty and reasonably priced. Tbe room was clean and comfortable and we slept well.
The location was handy for the beach, yho several minutes walk from it. It suited us as it was quiet and dl8ghtly off the beaten track.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lance
23 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were amazing here
They would always say hi as I was coming and going
I really liked the room and it was cleaned every day
It was so affordable for such a nice spot in the middle of everything,
I could walk to the beach and always found great spots just walking around nearby to the hotel.
Only thing I can say negative is there’s no elevator, which was fine for me but if you can’t go up lots of stairs maybe book a ground floor room
Lovely place though and will be back if I visit Bali again
7 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Erik
17 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Rent rom og hyggelig personale.
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Kapil
5 sep 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
What was advertised on hotel.com wasn’t what it was. It was on the 4th floor, dirty. It looked so real in the picture but not when u there. Very dissapointed
12 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
vincent
22 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing staff!
3 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
21 jun 2022
Negatief: Comfort kamer
You got what you paid for
You got what you paid for. It's close to the beach and 2 small restaurants. Internet was okay. It's a humble hotel, don't expect luxury or a lot of service. Only 3 staffs here but they're all very nice and helpful.
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Markus
19 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stayed two nights everyone was nice. Good room and looked nice.
Only thing is that you have a door which you can lock that goes to your neighbor. But you can hear through it. Atleast at my room