deze villa ligt in Seminyak. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Legian Beach. Mis zeker Waterbom Bali niet. Bekijk onze reisgids voor Seminyak
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Cyrus Villa Seminyak by Ini Vie Hospitality
Deze rookvrije villa beschikt over een binnenzwembad, een conciërgeservice en een wasserij. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Hulp bij uitstappen/tickets en meertalig personeel zijn enkele van de overige voorzieningen. Deze villa beschikt over een privézwembad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een zitruimte. Geniet van gemakken als een microgolfoven en een koffie/theemaker, terwijl de ledtelevisie met digitale zenders en Netflix het entertainment verzorgen.
Deze villa heeft 10 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een privézwembad en een minibar. Alle kamers hebben een zitruimte met eettafels. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke ledtelevisie van 50 inch heeft digitale zenders en Netflix. Een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn ook beschikbaar. Elke badkamer heeft een aparte badkuip en douche met een regendouche, badjassen, pantoffels en een bidet.
In deze villa in Seminyak is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen). Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus, bureaustoelen en kluisjes. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een haardroger. Er is een turndownservice en een strijkplank/strijkijzer is een van de voorzieningen die je kunt aanvragen.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een binnenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Eetopties
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: IDR 170.000 per persoon
Eettafel
Minibar
Slaapkamers
Extra bed: IDR 1.900.000 per nacht
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Aparte badkuip en douche
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Led-tv van 50 inch met digitale zenders
Netflix
Streamingdiensten
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Huisdieren verblijven gratis
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Elektrische adapters
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Maaltijdbezorging
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Turndownservice
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
10 units
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Oplaadpunt voor elektrische auto's
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 17
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
1 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 12 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 12 zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 1900000 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van IDR 500000 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer IDR 170000 per persoon
Toeslag voor extra bed: IDR 1900000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 1711220159107
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen t/m 12 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Cyrus Villa Seminyak
Cyrus Villa Seminyak by Ini Vie Hospitality Villa
Cyrus Villa Seminyak by Ini Vie Hospitality Seminyak
Cyrus Villa Seminyak by Ini Vie Hospitality Villa Seminyak
Veelgestelde vragen
Beschikt Cyrus Villa Seminyak by Ini Vie Hospitality over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Cyrus Villa Seminyak by Ini Vie Hospitality?
Vandaag, 17 apr. 2026, kost een verblijf bij Cyrus Villa Seminyak by Ini Vie Hospitality van één nacht voor twee volwassenen op 29 apr. 2026 min. € 203, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Cyrus Villa Seminyak by Ini Vie Hospitality?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Cyrus Villa Seminyak by Ini Vie Hospitality inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cyrus Villa Seminyak by Ini Vie Hospitality uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Cyrus Villa Seminyak by Ini Vie Hospitality?
Deze villa in Seminyak ligt op 1,8 km van Winkelcentrum Sunset Point en op 5 km afstand van Seminyak Beach en Legian Beach. Ook Strand van Kuta en Seminyak-plein liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Cyrus Villa Seminyak by Ini Vie Hospitality
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Mingkit
10 jan 2026
Mingkit
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Yusuf
Reisde met partner
26 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We had an amazing experience staying at Cyrus Villa. The team was incredibly friendly and welcoming from the very beginning of our stay until the very end, it only kept getting better. We will certainly book Cyrus Villa again if we return to Bali. The location is fantastic: peaceful and away from traffic, yet still close to the heart of Seminyak. Thank you to the wonderful team!
Yusuf
7 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Ho Ming
Reisde met een groep
26 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Everything is perfect! Love the staffs and all are so friendly, will surely come back next time!