dit appartement ligt in Banyumanik, een wijk in Semarang. Bezoek culturele hoogtepunten Museum Kota Lama en Semarang Contemporary Art Gallery. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Pagode voor Avalokitesvara en Sam Poo Kong. Bekijk onze reisgids voor Semarang
Pak hadi nasi goreng, mie goreng dan rebus, es campur, es kelapa muda
1 min. wandelen
Sim Six
1 min. wandelen
Madam To Resto Dan Jajanan
3 min. wandelen
OTI Fried Chicken Ngesrep
3 min. wandelen
Warung makan Arto moro
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Fully Furnished 1Br The Alton Apartment over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Fully Furnished 1Br The Alton Apartment?
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Fully Furnished 1Br The Alton Apartment van één nacht voor twee volwassenen op 4 dec. 2026 min. € 22, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Fully Furnished 1Br The Alton Apartment?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost IDR 120000 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Fully Furnished 1Br The Alton Apartment inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Fully Furnished 1Br The Alton Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Fully Furnished 1Br The Alton Apartment?
Dit appartement ligt in Banyumanik, op 1,8 km van Diponegoro Universiteit en op 5 km afstand van Transmart Setiabudi Semarang en GOR Jatidiri. Akademi Kepolisian ligt op 5 km.