New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels ligt in de bergen en in een nationaal park in Selva. Jachthaven van Port de Sóller en Haven van Alcúdia zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Muro en Strand van Alcúdia. Hidropark en Planetarium Mallorca zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Caimari
Overweeg een verblijf bij New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels en geniet van een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin. Het plaatselijke restaurant met Mediterrane gerechten, Sa Tafoneta, serveert lunch en diner. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, rookvrije accommodatie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Hulp bij uitstappen/tickets, meertalig personeel en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Sa Tafoneta
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (wekelijks)
Buiten
In de bergen
In een nationaal park
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
1 trede naar de ingang
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Hendels als deurklinken
Make-upspiegel/scheerspiegel
Meer
Gemeenschappelijke woonkamer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 16.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 10 november tot 7 maart.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 14 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 14 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 35 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 35 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Dit is een LHBTI+-vriendelijke accommodatie.
Gasten jonger dan 14 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Can Furios Hotel Selva
Can Furios Selva
Can Furios
Can Furios Hotel Can Calco Hotels Selva
Can Furios Hotel Can Calco Hotels
Can Furios Can Calco Hotels Selva
Can Furios Can Calco Hotels
Can Furios Hotel
Can Furios By Can Calco Hotels
Can Furios Hotel by Can Calco Hotels Hotel
Can Furios Hotel by Can Calco Hotels Selva
Can Furios Hotel by Can Calco Hotels Hotel Selva
Veelgestelde vragen
Beschikt New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels?
Dit hotel ligt in een nationaal park, op 4,5 km van Posada de Biniatró en op 10 km afstand van Caves de Campanet en Ufanes Fonts. Ook Kerk van Santa Maria Major en Plaza de Santa María La Mayor liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,0
Locatie
8,8
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 20 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 20 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 20 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 20 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 20 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Birgitta
Reisde met familie
22 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vistelsen har varit fantastisk och vi kan rekommendera detta hotell.
Birgitta
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Björn
24 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Underbar vistelse
Fantastiskt fin vistelse, bra service och genuint vänlig personal. Den mat vi hann smaka av på två dagar var allt från bra till mycket bra. Hit åker vi mer än gärna tillbaka.
Björn
2 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Austin
Reisde met partner
9 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved this wonderful hotel.
Austin
1 nacht verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Sandip
27 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sandip
1 nacht verbleven in juni 2022
8/10 – Goed
Sibylle
20 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sibylle
1 nacht verbleven in maart 2020
10/10 – Uitstekend
Uwe, Berlin
Reisde met partner
8 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
wunderbares kleines Hotel im landestypischen Baustil, sehr herzlicher Empfang, überaus nettes Personal, ganz tolle Menüs beim Abendessen, sehr aufmerksame freundliche Bedienung,herrlich ruhige Lage
Uwe
7 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
22 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely place!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
16 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything, absolutely everything was excellent. Staff, Room, Food, environment...
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
15 mrt 2019
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 mrt 2019
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 feb 2019
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ein kleines, schönes Hotel mit sehr freundlichem Personal und einer ruhigen Lage in der Natur. Das Frühstück ist gut. Wir hatten uns am heiligen Abend , am 1. Weihnachtsfeiertag und an Silvester jeweils für mehrgängige Menüs angemeldet. Alle drei waren super. Insbesondere das typisch spanische Silvestermenü mit spanischen Gästen und Bräuchen ist ein echter Tipp. Mit dem Leihwagen ist das Hotel gut erreichbar und es gibt ausreichend Parkmöglichkeiten.
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in december 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wir wurden herzlichst aufgenommen und haben uns sehr wohl gefühlt :-)
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in december 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
5 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in oktober 2018
4/10 – Matig
Paul, Glamorgan
22 sep 2018
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Marie Celeste ! Abandoned Ship.!
Arrived on Sunday afternoon after a long day travelling..Reception open-- rang bell no answer. Note on desk said look in kitchen or terrace if no one at reception. Searched kitchens pool area etc still no sign of any staff. Decided to go to opposite hotel to see if they could help. A chef? eventually appeared. We reluctantly handed in our passports and credit card !!! to get checked in. He showed us to our room it was not what we had paid for. AVOID ROOM 212 it is NOT a superior room with private terrace. After chef telephoning the manager etc told we could upgrade to a superior suite but would need to pay extra for that night, the manager would be there at 9 o'clock the next morning to sort it out. We did not want an upgrade just a room that we had booked.We did not unpack. Next morning we were told the manager would not be there until 2 o'clock .A very hardworking waitress /cleaner tried to help. We decided to leave but told by manager via telephone since we had paid by Expedia we could not have our money refunded. Offered us Room 003 but that was not available until later that afternoon.This was over the kitchen. Decided to stay in the suite so we could get on with our holiday. Haphazard allocation of rooms by manager is endemic. That evening arrived at Hotel by 8:00pm. hotel and gate locked up.No information given about this.What if we had left our key at reception?.No idea how to get in.PANIC! Check all RECENT reviews Hotel living on its past hospitality reputation.
Paul
5 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Jillian, Toronto, ON
20 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Absolutely beautiful property and setting. Staff weren't overly friendly but we enjoyed our stay, our awesome suite, pool and the buffet breakfast. We did not have dinner here.
Jillian
3 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Experience in Binibona (Mallorca)!
es war sehr schön. das frühstück war gut. der garten und der pool sind großartig. die zimmer sind wunderschön. das personal sehr freundlich. das einzige störende ist die pumpe, die nah am zimmer liegt.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Greg, Paris
27 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel charmant au calme des touristes
Nous avons passe dix jours dans cet hôtel. Le but était de se reposer au calme tout en étant assez proche de la plage. L’hôtel est très propre, le jardin est très agréable, le personnel très aimable et à l’écoute. Le restaurant est plutôt bon.
Greg
10 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
29 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nummeret før paradis
Fredfyldt og charmerende beliggenhed. Personalet var meget imødekommende og venlige. Vi følte os hjemme :-) fantastiske senge og puder
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in mei 2018
6/10 – Redelijk
Lars
3 apr 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Trevligt litet hotell på landet.Dålig restaurang!
Ren och fint med finträdgård och pool.
Välkomnande och hjälpsam ägarinna.
Frukost ok.Middagen på kvällen fullständig katastrof.Svår förklarad meny.Obegripliplig meny där hälften var helt oätligt. Personalen i restaurangen helt nybörjare utan restaurang kunskap. Vänliga men helt okunniga och kunde bara enstaka ord engelska.