Geheel appartement
Aux Portes de Brisach
Dit appartement in Selestat is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Aux Portes de Brisach





Beoordelingen
7,0 op 10 –
Goed
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer60 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 124
inclusief belastingen en toeslagen
3 jan - 4 jan 2026
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Fewo31 Lahr Welcome to the air-conditioned, family-friendly holiday apartment.
Fewo31 Lahr Welcome to the air-conditioned, family-friendly holiday apartment.
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Sélestat, Bas-Rhin
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Aux Portes de Brisach
Beoordelingen
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster10
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
23 aug 2025
Positief: Netheid
4 nachten verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Jean-François L.
15 apr 2025
Positief: Netheid
Fausse adresse
Jean-François L.
4 nachten verbleven in april 2025








