Sampieri Scicli Apartment "Da Gigi e Diego": mare, relax e natura.
Appartement vlak bij Sampieri-strand
Sampieri Scicli Apartment "Da Gigi e Diego": mare, relax e natura. biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit appartement zijn:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Sampieri Scicli Apartment "Da Gigi e Diego": mare, relax e natura. bieden leuke voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en eettafels.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en bidets
Terrassen of veranda's, aparte eetruimtes en koelkasten
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kruiden
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Veranda
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT088011C2DN9DGSBP
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Scicli. Verken de plaatselijke natuur bij Sampieri-strand en Strand van Marina di Ragusa. Bekijk onze reisgids voor Scicli
Boca Marina Ristorante Pizzeria - Marina di Modica
6 min. rijden
Uva
6 min. rijden
Lido Sud
6 min. rijden
Calabistrot
7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Sampieri Scicli Apartment "Da Gigi e Diego": mare, relax e natura.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Sampieri Scicli Apartment "Da Gigi e Diego": mare, relax e natura. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Sampieri Scicli Apartment "Da Gigi e Diego": mare, relax e natura. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Sampieri Scicli Apartment "Da Gigi e Diego": mare, relax e natura.?
Dit appartement in Scicli ligt op 15 minuten wandelen van Sampieri-strand en Coast Wagon-strand. Ook Porto Salvo en Spiaggia di Cava D'Aliga liggen op 10 km afstand. Station Sampieri ligt op 28 minuten wandelen.
Beoordelingen over Sampieri Scicli Apartment "Da Gigi e Diego": mare, relax e natura.