Geheel appartement

Apartment Laura by Interhome

Fotogalerie voor Apartment Laura by Interhome

Een houten chalet met een balkon met uitzicht op een besneeud dal.
Een gezellige eethoek met een houten tafel en stoelen, een televisie op een standaard, en een raam met gordijnen.
Een bed met een blauw-witte bedspreide, twee zwart-witte kussens en een opgevouwen handdoek.
Een compacte keuken met houten kastjes, een magnetron en een kookplaat. Er is een zithoek met een tafel en stoelen, en een televisie links.
Een gebouw met twee verdiepingen, voorzien van een balkon met bloemen, een schotelantenne en een deur met een bordje.

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 470 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment Laura by Interhome

  • Gerlosberg 3 km van Zell am Ziller: Rustieke appartementencomplex "Gottfried". In de wijk Gerlosberg, 3 km van het centrum van Zell am Ziller, rustige, zonnige ligging tegen een helling, 7.5 km van het meer, 3.5 km van het skigebied. In het huis: Internet (WiFi), berging voor ski's, centrale verwarming, droogruimte. Toegangsweg tot aan het huis. In de winter sneeuwkettingen aanbevolen. Parkeerplaats bij het huis. Supermarkt 3 km, restaurant 1 km, bushalte "Gerlosberg Gemeindeamt" 160 m, treinstation "Zell a.Z. Bahnhof" 3.9 km, openluchtzwembad 3 km, meer (zwemmen) "Aufenfeld" 7.5 km. Kabelbaan op 3.5 km, skibushalte 25 m. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Zillertal Arena 3.5 km, Hochzillertal - Hochfügen 10 km, Zillertal 3000 8 km. Gratis skibus. Gratis skibus naar het skigebied Zillertal Arena.
    "Laura", appartement 3-kamers 70 m2 op de 2e verdieping. Gezellig ingericht: hal. 1 2-pers. kamer. Uitgang naar het balkon. 1 kamer met 1 divanbed en 1 2-pers bed. Woonkeuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, magnetron, diepvriezer) met eethoek en Sat-TV (Flatscreen TV). Uitgang naar het balkon. Douche/WC. Groot balkon, op het zuiden gelegen. Balkonmeubilair. Mooi panoramazicht op de bergen en het dal. Ter beschikking: haardroger. Internet (WiFi). Niet rokers woning. 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders.

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Energiekosten
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Guest Card
    Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen)
    parkeerplaats
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    incl. in de prijs, maar moet vooraf worden geboekt:
    Babybed (tot 2 jaar)

    Deposit information:
    Borgsom in contanten: 200.0 EUR
    #AT6280.150.3

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Extra bed: EUR 15 per nacht

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met satellietzenders

Buiten

  • Balkon

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: EUR 15

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Mountainbiken in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 70 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 15

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15 per nacht.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 15
  • Toeslag voor extra bed: EUR 15 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Gerlosberg. Sennerei Zillertal en Hauptstraße zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Glocke Protected Area en Zillertal verkennen. Freizeitpark Zell en Erlebnisbad Mayrhofen zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals mountainbiken, het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Gerlosberg
Meer appartementen in Gerlosberg
Kaart
Zell am Ziller, Tyrol

In de buurt

  • Een skiër op een besneeuwde berghelling, met een heldere lucht en besneeuwde bergtoppen op de achtergrond.
    Zillertal
    5 min. rijden - 3.9 km
  • Een bergketen bedekt met sneeuw, met skipistes en een helderblauwe lucht.
    Skiresort Hintertux Gletscher
    36 min. rijden - 35.9 km
  • Een houten terras met witte lounge stoelen, een berg op de achtergrond en een helder meer.
    Achensee
    41 min. rijden - 40.8 km
  • Een kabelbaan met twee gondels, opgehangen aan kabels, met een bergachtige achtergrond.
    Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau
    45 min. rijden - 45.1 km
  • Penkenbahn-skilift
    16 min. rijden - 14.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Angererbach - Ahrnbach - 10 min. rijden
  • Innsbruck (INN-Kranebitten) - 65 min. rijden

Restaurants

  • Metzgerwirt
    8 min. rijden
  • Kerzer Stüberl
    6 min. rijden
  • Cafe Konditorei Kröll
    8 min. rijden
  • Sonnengartl
    8 min. rijden
  • Gasthof Hubertus
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment Laura by Interhome?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment Laura by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment Laura by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment Laura by Interhome?

Dit appartement in Gerlosberg ligt en op 5 km afstand van Zillertal Bier, Rosenalmbahn en Rosenalmbahn 2. Ook Zillertal en Pfarrkirche St. Veit liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment Laura by Interhome

8,4

Zeer goed

7,0

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 17 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 17 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 17 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 17 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 17 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

Uitzicht

Mooi groot balkon met mooi uitzicht,n paar comfortabele verstelbare tuinstoelen zou welkom zijn
Van een partnersite

6/10 – Matig

Appartement Laura

Prachtig uitzicht vanaf het balkon, echt adembenemend!! M. is heel aardig, behulpzaam en goed bereikbaar. De keuken is echt aan vervanging toe. We vonden de eethoek niet comfortabel om hele avond op te zitten. Volgens de info moest er borg betaald worden maar is niet om gevraagd. Naar het dorp is ongeveer 10 minuten rijden met alle voorzieningen.  Hele mooie vakantie gehad!
Van een partnersite

4/10 – Slecht

Ondermaats.

De accomodatie is NIET net en niet hygienisch. Keuken is niet fris en niet in orde. Vaatwas was stuk.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Familie Urlaub Zillertal

Urlaub war ein schöner und erholsam
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir kommen wieder

Wir hatten als Familie einen wunderschönen Urlaub. Gepflegte, gemütliche Wohnung, es hat uns an nichts gefehlt. Sehr nette Gastgeber.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Tolles Haus mit gigantischem Balkon

Gute Wohnungsgröße, toller Balkon (von der Küche und vom Schlafzimmer begehbar), schöne Küche
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Appartment Gottfried

Enjoyed a great week here for skiing in the Zillertal. Ski bus a short walk from the house to Zell am Ziller lifts. Hosts very accommodating. Appartment had everything we needed and much larger than appears in pictures. Would come back again.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Netheid

Ferienwohnung

Es war hervorragend immer zu empfehlen Zimmer und Badezimmer könnten besser sein Bettlaken mit Löcher drinnen, und Dusche auch nicht in Ordnung sowie die Heizung voller Staub war.
7 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Super

Alles perfekt
5 nachten verbleven in oktober 2022
Van een partnersite

8/10 – Goed

Familie Urlaub Zillertal

Urlaub war ein schöner und erholsam
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir kommen wieder

Wir hatten als Familie einen wunderschönen Urlaub. Gepflegte, gemütliche Wohnung, es hat uns an nichts gefehlt. Sehr nette Gastgeber.
Van een partnersite

4/10 – Slecht

Ondermaats.

De accomodatie is NIET net en niet hygienisch. Keuken is niet fris en niet in orde. Vaatwas was stuk.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Uitzicht

Mooi groot balkon met mooi uitzicht,n paar comfortabele verstelbare tuinstoelen zou welkom zijn
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Nádherný výhled

Krásné ubytováni,velký balkon s nádherným výhledem, zařízení výborné,nic nám nechybělo,klid,pohoda,velmi milá majitelka,na přivítanou měla pro nás dokonce moučník.Moc se nám líbilo,toto ubytování doporučuji.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Nádherný výhled

Krásné ubytováni,velký balkon s nádherným výhledem, zařízení výborné,nic nám nechybělo,klid,pohoda,velmi milá majitelka,na přivítanou měla pro nás dokonce moučník.Moc se nám líbilo,toto ubytování doporučuji.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Appartment Gottfried

Enjoyed a great week here for skiing in the Zillertal. Ski bus a short walk from the house to Zell am Ziller lifts. Hosts very accommodating. Appartment had everything we needed and much larger than appears in pictures. Would come back again.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Sehr entspannter Urlaub

Spontantrip hat sich ausgezahlt. Jederzeit wieder!