Geheel appartement
Completely refurbished fitters' apartment for 5 people
Dit appartement in Schwalbach is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Completely refurbished fitters' apartment for 5 people





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment 'Schneiders 3' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi
Apartment 'Schneiders 3' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Buitenruimte
De prijs is € 444
inclusief belastingen en toeslagen
16 jan - 17 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit appartement ligt in Schwalbach. Geniet van de prachtige natuur bij Natuurpark Saar-Hunsrück en Finkenrech. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Völklingen Ironworks en Erlebnisbergwerk Velsen. Deutsch-Französischer Garten en Kieselhumes zijn ook een bezoek waard.
Schwalbach, SL
In de buurt
- Kartbaan Bous - 4 min. rijden - 3.7 km
- Duits Krantenmuseum - 5 min. rijden - 4.1 km
- Saarpolygon - 8 min. rijden - 5.3 km
- Casino Fraulautern - 9 min. rijden - 7.0 km
- Völklingen Ironworks - 10 min. rijden - 10.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Tchibo - 5 min. rijden
- Schnawweleck, Bistro und Kiosk - 15 min. wandelen
- Karina's Bistro - 5 min. rijden
- Marylina Eis-Cafe - 4 min. rijden
- Bistro Schlösschen - 9 min. wandelen
