Apartment 'Ferienwohnung Rehsiepen' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi
Het vakantieappartement Ferienwohnung Rehsiepen ligt in Schmallenberg en biedt gasten een fantastisch uitzicht op de berg. De woning van 65 m² bestaat uit een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, 1 slaapkamer en 1 badkamer, evenals een extra toilet en is daarom geschikt voor 2 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken) en een smart-tv met streamingdiensten.
Deze vakantiewoning beschikt over een eigen buitenruimte met een terras, balkon en barbecue. Gasten kunnen ook genieten van een gedeelde tuin.
Openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand en er is een tennisbaan op 15 minuten lopen.
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein.
Huisdieren, roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
2 Ebikes zijn aanwezig.
De woning beschikt over een motor- en fietsenstalling.
Deze woning heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
Deze accommodatie beschikt over energiebesparende verlichting.
Vul na het boeken het Holidu-contactformulier dat je per e-mail wordt toegestuurd volledig in, inclusief je adres. Dit zal de gastheer helpen om je verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.
dit appartement ligt in Schmallenberg. Bezoek culturele hoogtepunten Westdeutsche Wintersport Museum en Erzbergbaumuseum & Besucherbergwerk Ramsbeck. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Skigebied Bodefeld Hunau en Nordhanglift. Bergavontuur Winterberg en Summer Toboggan SchanzenWirbel zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals rotsklimmen, het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Schmallenberg
Paderborn (PAD-Paderborn - Lippstadt) - 73 min. rijden
Restaurants
Panorama
9 min. rijden
Restaurant „Brasserie“
15 min. rijden
Bobhaus Winterberg
10 min. rijden
Astenturm Hotel & Restaurant
8 min. rijden
Schneewittchenhaus
10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Ferienwohnung Rehsiepen' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Ferienwohnung Rehsiepen' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Ferienwohnung Rehsiepen' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Ferienwohnung Rehsiepen' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi?
Dit appartement in Schmallenberg ligt op enkele stappen van Natuurpark Rothaargebergte en op 10 km van Skigebied Bodefeld Hunau en Nordhanglift. Ook Wintersportpark Sahnehang en St. Georg-springschans liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment 'Ferienwohnung Rehsiepen' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 5 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
10 aug 2024
Een prachtig huis maar wel erg rustige omgeving.
Pros: De rust en ligt redelijk centraal voor een prachtige omgeving.
Cons: Alles was zeer goed!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
24 jun 2024
Wat een heerlijke rustige omgeving. Wat een fijn appartement.
Pros: Was een zeer vriendelijke host. Het uitzicht was zeker niks mis mee.
Het bed was convortabel.
Cons: Kan niks bedenken.
Van een partnersite
8/10 – Goed
20 mei 2024
Prima verblijf schoon en ruim een leuk buiten.
Wel erg stil ook de omgeving maar de natuur super ze
Pros: Prima verblijf schoon en ruim een leuk buiten.
Wel erg stil ook de omgeving maar de natuur super zeker om daar mat een cabrio te rijden.
Cons: Hoofdkussens te zacht en geen extra kussens in de kast.
Dat zou wel.prettig zijn geweest