Gelegen in Schluchsee biedt het penthouse 'Seaview' met drempelloze toegang en moderne inrichting alles wat u nodig heeft voor een ontspannen vakantie. De 55 m² grote woning beschikt over een woonkamer met slaapbank voor 2 personen, een goed uitgeruste keuken, 1 slaapkamer en 1 badkamer, geschikt voor 4 gasten. Tot de voorzieningen behoren highspeed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken), tv, strand- en zwembadhanddoeken en kinderboeken en speelgoed. U heeft ook een privé-sauna. Babybedje en kinderstoel zijn aanwezig. Het gebouw heeft een lift. Geniet van een eigen balkon om 's avonds te ontspannen en een verwarmd binnenzwembad dat u deelt met anderen. Wasmachine en droger zijn op aanvraag beschikbaar.
Wij heten u van harte welkom in Schluchsee!
Verheug je op hoogwaardig gerenoveerde penthouse-appartementen van een klasse apart. Dompel je onder in het pure Zwarte Woud met een fantastisch uitzicht over de Schluchsee en leef op het hoogste niveau. Kortom - geniet van uw verblijf in het prachtige Zwarte Woud en vergeet uw dagelijkse leven. In de penthouse appartementen van Villa Sunside is aan alles gedacht. Natuurlijk zijn er voldoende parkeerplaatsen en een personenlift voor barrièrevrije toegang.
- Huisdieren toegestaan betaling 20,00 € per huisdier per nacht
dit appartement ligt in Schluchsee. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Titisee en Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark. Daarnaast kun je ook Heimatmuseum Hüsli en Heimatmuseum Resenhof bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Badeparadies Schwarzwald en Spasspark Hochschwarzwald zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Schluchsee
Beschikt Apartment 'Seaview' with Balcony and Wi-Fi over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Seaview' with Balcony and Wi-Fi?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Seaview' with Balcony and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 24 nov. 2026 min. € 787, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Seaview' with Balcony and Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Seaview' with Balcony and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Seaview' with Balcony and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Seaview' with Balcony and Wi-Fi?
Dit appartement in Schluchsee ligt op 5 minuten wandelen van Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark en Fischbach-Spur. Ook Magic Carpet Schluchsee en Übungshang liggen op 10 minuten wandelen. Station Schluchsee ligt op 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment 'Seaview' with Balcony and Wi-Fi
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
16 aug 2026
Super ausgestattete Ferienwohnung, sehr sauber und gemütlich.
Pros: Der Pool ist toll. Die Gastgeber sind super freundlich und entgegenkommend.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
29 jul 2026
Top ausgestattete Ferienwohnung in bester Lage am Schluchsee.
Pros: Alles in der Wohnung vorhanden. Sehr sauber und ordentlich. Schöne Poolanlage mit Sauna.