Gehele woning

Gite Geranium – La Cour de J'Anne in the Heart of Old Schiltigheim

Fotogalerie voor Gite Geranium – La Cour de J'Anne in the Heart of Old Schiltigheim

Een smal grindpad wordt begrensd door gebouwen met houten gevels en begroeiing.
Een traditioneel vakwerkhuis met een hek en een zichtbare trap, met een bord waarop 'La Cour de J'Anne' staat.
Een gezellige kamer met een houten plafond, een zithoek met een rood tafelkleed en een keukenhoek.
Een gezellig buiten zitgedeelte met een tafel, stoelen, een rieten mand en een rode parasol.
Een gezellig interieur met een houten plafond, een eethoek met een rood tafelkleed, en een keuken met houten kastjes en een bordje met de tekst 'BIERE D'ALSACE'.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Gite Geranium – La Cour de J'Anne in the Heart of Old Schiltigheim

  • Onze boerderij ligt in het centrum van het oude Schiltigheim, met alle winkels vlakbij: bakkers, slager, supermarkten, markten, tearooms en restaurants.



    Het historische centrum van Straatsburg en het TGV-station zijn in 15 minuten bereikbaar met buslijn C3 vanaf halte Maison Rouge, op 50 meter afstand.



    Dicht bij het muziek- en congrespaleis, het nieuwe expositiecentrum, Rhénus Sport, de Europese instellingen, het CMCO, Zénith Europe, de golfbaan van Wantzenau en recreatieplassen. La Cour de J'Anne biedt jullie twee huizen in de binnenplaats van een 18e-eeuwse Elzasser boerderij, in het hart van oud-Schiltigheim, op 15 minuten van het centrum en station van Straatsburg per bus of tram.



    Gîte Géranium: comfortabele gelijkvloerse en zelfstandige woning van 60 m² in een bijgebouw van onze boerderij. Geschikt voor maximaal 4 personen. Beddengoed, dekbedden en handdoeken zijn inbegrepen. Er is een gratis overdekte parkeerplaats voor auto of fiets gereserveerd. Deze diensten zijn bij de huurprijs inbegrepen.



    Onze gîtes zijn rookvrij en huisdieren zijn niet toegestaan.



    Wij serveren geen ontbijt of maaltijden.



    Jullie beschikken over een volledig uitgeruste keuken (vaatwasser, magnetron, klein huishoudelijk apparaat), een badkamer met douche, apart toilet, een slaapkamer met tweepersoonsbed, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een woonkamer met bank en kabel-tv met dvd-speler.



    Buiten is er een terras van 20 m² en privéparkeerplaats (rookruimte).



    Aankomst tussen 16.00 en 20.00 uur, vertrek om 10.00 uur.



    Wij verwelkomen jullie graag bij ons.

    - Babybedje betaling 10,00 € per persoon per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze cottage ligt in Schiltigheim. Bezoek culturele hoogtepunten Strasbourg Convention & Exhibition Centre en Lieu d'Europe. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Straatsburgse Kerstmarkt en Winkelcentrum Place des Halles. Museu de Mineralogia en Iceberg Patinoire zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals fietsen, wandelen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Schiltigheim
Meer cottages in Schiltigheim
Kaart
Schiltigheim

In de buurt

  • Parc des Expositions
    4 min. rijden - 1.7 km
  • Strasbourg Convention & Exhibition Centre
    4 min. rijden - 1.7 km
  • Europees Parlement
    4 min. rijden - 2.0 km
  • Parc du Contades
    5 min. rijden - 2.3 km
  • Synagogue de la Paix
    6 min. rijden - 3.0 km

Lokaal vervoer

  • Tramstation Futura Glacière - 10 min. wandelen
  • Station Bischheim - 12 min. wandelen
  • Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 27 min. rijden

Restaurants

  • Taj Mahal
    3 min. wandelen
  • Bo & Bun
    7 min. wandelen
  • Restaurant le Diable au Thym
    5 min. wandelen
  • Pizzeria Dilan
    10 min. wandelen
  • McDonald's
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Gite Geranium – La Cour de J'Anne in the Heart of Old Schiltigheim?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Gite Geranium – La Cour de J'Anne in the Heart of Old Schiltigheim inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Gite Geranium – La Cour de J'Anne in the Heart of Old Schiltigheim uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Gite Geranium – La Cour de J'Anne in the Heart of Old Schiltigheim?

Deze cottage in Schiltigheim ligt op 1,6 km van Strasbourg Convention & Exhibition Centre en op 5 km afstand van Straatsburgse Kerstmarkt en Place de la Gare. Cathédrale Notre Dame de Strasbourg ligt op 3,5 km. Tramstation Futura Glacière ligt op 10 minuten wandelen en naar Tramstation Rives de l'Aar is het 12 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Gite Geranium – La Cour de J'Anne in the Heart of Old Schiltigheim

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This has been the perfect stay for us. We feel like we are getting a taste of France away from the tourist glitz. Great location, quiet historic farmhouse setting and wonderful host and hostess.
16 nachten verbleven in september 2026