Breng een heerlijke vakantie door in dit uitnodigende vakantiehuis vlakbij het strand met toegang tot het zwembad!
Het uitnodigende huis verwelkomt je met comfortabele, moderne en smaakvol ingerichte kamers. Hier kun je optimaal genieten van je tijd samen en echt ontspannen in een aantrekkelijke omgeving, bijvoorbeeld tijdens de maaltijden samen met een prachtig uitzicht buiten. Na een heerlijke dag bij het zwembad, op het strand of tijdens een excursie, strijk je neer op de bank, waar je nog lang gezellig samen kunt zitten en herinneringen kunt ophalen.
Geniet volop van de zon en pure vakantierust in de tuin van het vakantiehuis. Neem een verfrissende duik in het gemeenschappelijke zwembad en sluit de dag af met een drankje in de buitenlucht.
Het strand ligt op een steenworp afstand en is in elk jaargetijde een genot. Verken van hieruit de prachtige provincie Zeeland. Bezoek het mooie stadje Tholen, de prachtige haven van Stavenisse of maak een boottocht van Sint-Annaland naar Zierikzee of Antwerpen. Bezoek het schiereiland Zuid-Beveland met het natuurgebied Zak van Zuid-Beveland met weilanden, akkers en boomgaarden zover het oog reikt.
Let op: Vanwege lokale regelgeving mag deze accommodatie alleen worden geboekt voor recreatieve doeleinden. Verblijf om professionele of zakelijke redenen is niet toegestaan.
- Gratis parkeren op locatie
- Verbruikskosten incl.
- Niet te huur voor jeugdgroepen
- Enkel te huur i.v.m. vakantie
- Zwembad: medio mei-medio sep.
- Verwarmd buitenzwembad
- Gezamenlijk buitenbad (0m2)
- Airconditioning
- Handdoeken niet aanwezig
- Huisdieren: 1
Gelijkaardige accommodaties
Stunning home in Scherpenisse with heated swimming pool
Scherpenisse
Stunning home in Scherpenisse with heated swimming pool
dit vakantiehuis ligt aan het water in Scherpenisse. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Natuurgebied De Pluimpot en Rijn. Daarnaast kun je ook Markiezenhof Museum en Gevangenpoort bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Scherpenisse
Antwerpen (ANR-Internationale luchthaven Antwerpen) - 64 min. rijden
Restaurants
't Pakhuys
11 min. rijden
Oesterij
36 min. rijden
De Viskeete
37 min. rijden
Café "de Kleine
11 min. rijden
Hotel Eetcafé Smits
39 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Vakantiepark de Zeeuwse Parel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Vakantiepark de Zeeuwse Parel?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Vakantiepark de Zeeuwse Parel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Vakantiepark de Zeeuwse Parel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Vakantiepark de Zeeuwse Parel?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 0,9 km van Natuurgebied De Pluimpot en op 15 km afstand van Streekmuseum “De Meestoof” en Rijn. Ook Akkermans Leisure & Golf en Markiezenhof Museum liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Vakantiepark de Zeeuwse Parel
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 2 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Alfred K.
12 jun 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Anlage direkt am Deich
Alles gut. Alles sauber.
7 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Patrick B.
19 okt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie