HGS3 Konzept-Hotel ligt in Schelklingen. Bezoek culturele hoogtepunten Urgeschichtliches Museum Blaubeuren en Kunsthalle Weishaupt. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Mochental en Schiefes Haus. Pony and Fairytale Park en Botanische Tuin van de Universiteit van Ulm zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Schelklingen
Heinrich-Günter-Straße 3, Schelklingen, 89601
In de buurt
Blautopf
11 min. rijden - 8.2 km
Urgeschichtliches Museum Blaubeuren
9 min. rijden - 7.6 km
Badesee Erbach
22 min. rijden - 18.7 km
Biosphärenzentrum Schwäbische Alb
26 min. rijden - 24.5 km
Universiteit van Ulm
29 min. rijden - 24.7 km
Lokaal vervoer
Station Schelklingen - 6 min. wandelen
Stuttgart (STR) - 70 min. rijden
Restaurants
BeckaBeck
7 min. rijden
Hotel-Cafe Zum Löwen
10 min. rijden
Zum Fass
9 min. rijden
Vylian
10 min. rijden
Tchibo
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
HGS3 Konzept-Hotel
Hotel met een chique stijl
Een dakterras, een bibliotheek en een wasserij vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij HGS3 Konzept-Hotel. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Bistro³, serveert ontbijt en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bar en conferentieruimte.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle incheckservice en 3 vergaderruimtes
Een lift, bagageopslagruimte en een feestzaal
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij HGS3 Konzept-Hotel hebben voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Televisies met premium tv-zenders
Baby-/kinderbedden, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 06.30 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.30 uur tot 11.00 uur in het weekend: EUR 15 voor volwassenen en EUR 7,50 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Bistro³
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
3 vergaderruimtes
Conferentieruimte
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met premium zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 12.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 7.50 voor kinderen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Duitsland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HGS3 Konzept-Hotel Hotel Schelklingen
HGS3 Konzept-Hotel Hotel
HGS3 Konzept-Hotel Schelklingen
HGS3 Konzept-Hotel
HGS3 Konzept-Hotel Hotel
HGS3 Konzept-Hotel Schelklingen
HGS3 Konzept-Hotel Hotel Schelklingen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HGS3 Konzept-Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij HGS3 Konzept-Hotel?
Vandaag, 29 apr. 2026, kost een verblijf bij HGS3 Konzept-Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 108, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij HGS3 Konzept-Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij HGS3 Konzept-Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat HGS3 Konzept-Hotel?
Dit hotel in Schelklingen ligt op 15 km afstand van Urgeschichtliches Museum Blaubeuren, Blautopf en Donau Rivier. Ook AMC Ehingen en Badesee Erbach liggen op 20 km afstand. Station Schelklingen ligt op 6 minuten wandelen en naar Bahnhof Schmiechen is het 24 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over HGS3 Konzept-Hotel
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
7,6
Locatie
9,6
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 227 van 290 beoordelingen
10 - Uitstekend
227
Gastenscore: 8 - Goed. 53 van 290 beoordelingen
8 - Goed
53
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 290 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 290 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 290 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Christian
24 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel
Christian
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Ghizlen
Reisde met familie en kleine kinderen
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Heerlijke bedden en goed ontbijt. Super service bij het ontbijt.
Ghizlen
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Tom
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dit is absoluut een top hotel. Heel vriendelijk personeel. Geweldig simpele check-in. Qua kamer ook top! Schoon, goed bed, schone badkamer, nette wc. Het ontbijt is compact, maar degene die het regelt is heel vriendelijk. Komt netjes vragen wat je graag wil drinken en of die nog iets voor je kan maken. Nog nooit gezien dit. Geen je betaald te veel voor gebakken lucht van der Valk maar gewoon goed, degelijk en optimaal. Iedereen op de Hotel school moet hier verplicht op stage!
Tom
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Francisca
1 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die receptionisten warten auf dich und geben vorher an wo ich im garage parken kann Das habe ich Niemals mitgemacht.
Francisca
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Pieter Hendrik
18 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastisch hotel. Heb het idee dat het vrij nieuw is. Het is 4 sterren en dat zie je er wel in terug. Alles is top! In de service, netheid, personeel, ruimte, grootte. Eigen bistro. Prima gegeten.
Pieter Hendrik
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Pieter
13 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was gewoon helemaal top, mooie ruime kamer met mogelijkheid voor de kids om op eigen kamer te slapen (junior suite).
Goede prijs incl heerlijk ontbijt buffet
Pieter
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
7 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Harry
Reisde met partner
2 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een prima verblijf en zeer schoon. Klantvriendelijk. Ontbijt voor € 15 pp te duur voor hetgeen je aangeboden krijgt.
Harry
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Helen
Reisde met partner
18 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geweldig
Helen
1 nacht verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
Janneke
17 feb 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Janneke
1 nacht verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
C.
Reisde met partner
19 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top hotel with excellent staff.
C.
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Jeannie
Reisde met partner
21 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Supermooi hotel. Heerlijke grote kamer en douche. Vriendelijk personeel. We komen er zeker weer terug
Jeannie
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Mariël
Reisde met familie
14 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff and a clean accomodation in perfect condition (and I'm not easily satisfied). Big room for us 4 (partner & 2 kids). Beds slept perfectly. We'd love to return for an overnight stay on our trips from Holland to Italy.
Mariël
1 nacht verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Anna Maria
Reisde met partner
7 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great
Anna Maria
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
bert
Reisde met familie
3 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
bert
1 nacht verbleven in maart 2023
6/10 – Redelijk
Nicolette
27 feb 2023
Nicolette
1 nacht verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
Milou
Reisde met familie en kleine kinderen
26 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hele goede service, uitstekend ontbijt en een hele schone kamer. Kortom een enorme aanrader!
Milou
1 nacht verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
Debby
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
15 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Mooi hotel met parkeerplaatsen voor de deur. Ruime gezinskamers met balkon.
De thermostaat van de douche zat los, waardoor je hem heel voorzichtig warmer of kouder kon draaien.
Debby
1 nacht verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Nick
5 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nick
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Martijn, Oosterbeek
Reisde met familie
22 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hospitality. We arrived late due to problems with our car. Staff was very friendly and helpfull. Junior suite was wonderfull for our family with 2 children. Everthing was spotlessly clean. Nice bathroom with rainshower.
Breakfast was great and the staff even offered to bake pancakes for our children. Staff assisted in solving our car problems. Will definitely return.
Martijn
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
3 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fijn hotel op doorreis naar bijv de Wintersport. Kamers voor 4 personen zijn echt perfect.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
R., Amsterdam
10 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Erg goed hotel in een rustig dorpje
Het hotel bestaat sinds 2,5 jaar en ziet er daardoor nog uitstekend uit. Kamer is voorzien van alle gemakken, waaronder een ruime badkamer, een brede slaapbank en goede bedden. Ontbijtbuffet is uitstekend en het personeel vult het regelmatig aan. Hotelpersoneel is hulpvaardig, gastvrij en spreekt goed Engels.
R.
1 nacht verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Jeroen, Leeuwarden NL
18 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice hotel!
Excellent, perfect hotel, frendly people, good breakfast, beautiful rooms. A++++
Jeroen
1 nacht verbleven in augustus 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 mrt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi hotel, alle comfort aanwezig. Jammer dat de bar na 22u dicht was.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Bart
19 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Superplek (verblijf/kamer/eten)
Superverblijf (tussenstop) naar wintersport met gezin! Echt aanrader