Gehele woning

Villa in Scarperia with 2 bedrooms sleeps 4

Fotogalerie voor Villa in Scarperia with 2 bedrooms sleeps 4

Zwembad met een gebogen rand, omringd door een geplaveid terras. Op de achtergrond staan loungebedden en een klein gebouw met een betegeld dak.
Een woonkamer met gestreept banken, een salontafel, een lamp en bloemrijke kunstwerken in lijsten aan de muren.
Een groot gebouw met een symmetrische gevel, meerdere ramen en een centrale ingang.
Een keuken met een eettafel, stoelen, een hanglamp, een raam en een koelkast.
Een hotelkamer met twee bedden, een houten nachtkastje, een lamp en wanddecoratie in lijsten.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4180 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa in Scarperia with 2 bedrooms sleeps 4

  • Villa Senni is een achttiende-eeuws huis behoort tot de Marquis Frescobaldi; onlangs gerenoveerd, het is verdeeld in zes ruime appartementen, die hun oude bouwstijl hebben behouden. De villa is ondergedompeld in de groene vallei van Mugello, in de buurt van Florence, op een panoramische locatie die gemakkelijk toegang tot andere grote regionale centra zoals Siena, Lucca, Pisa maakt. Ze zijn ook mogelijk spoorverbindingen vanaf de "Borgo San Lorenzo station". De villa beschikt over comfortabele inrichting met antieke meubels. De woning is omgeven door een prachtig park met bomen van ongeveer 10. 000mq. uitgerust met een barbecue en tafels om buiten te eten. Wi-Fi. De appartementen delen een eigen parkeerplaats, een zwembad in stenen stijl met openingstijden van 9. 00 tot 19. 30 (7 m. X 15 m. Diepte 150 cm) en een wasruimte met wasmachines. betaling. Elk appartement is uitgerust met satelliet-tv, en op aanvraag kunt u een extra bed, die zal worden betaald bij aankomst toe te voegen.
    De woning bevindt zich in 3km. van "Scarperia" (bekend om de productie van de messen en de internationale circuit van Mugello), 3 km. van "Borgo San Lorenzo", 9 km. from "Vicchio" (geboorteplaats van Giotto en Fra Angelico), 30 km. van Florence, 18 km. van de "Barberino Designer Outlet" (meer dan 100 winkels van de grote merken van de Italiaanse en internationale mode) en het meer van "Bilancino" (kanoën, zeilen, windsurfen), 8 km. de "Poggio dei Medici Golf Club", 10 km. uit de stallen.

    Accommodatiebeschrijving ===== =====
    Het appartement Senni 5 180m²
    Het is gelegen op de eerste verdieping en bestaat uit een grote woonkamer, een keuken met vier pits fornuis, oven, magnetron, koelkast met vriesvak, twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden en twee badkamers met douche (toilet / bidet).
    Op verzoek kunt u een extra bed, die zal worden betaald bij aankomst toe te voegen.
    Het appartement heeft gemeen met de andere appartementen, parking, zwembad, tuin en de kamer gebruikten de wasruimte met wasmachines voor een vergoeding.

    Senni 5 heeft twee slaapkamers, elk met twee eenpersoonsbedden

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Extra bed: EUR 20 per nacht

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bidet
  • Douche

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Golfbaan in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 180 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20 per nacht.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Gastoeslag: EUR 8 per kubieke meter
  • Verwarmingstoeslag: EUR 8 per kubieke meter

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor extra bed: EUR 20 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT048053B49NJ3J5WU
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt in Scarperia e San Piero. Geniet van de prachtige natuur bij Pad van de Goden en Lago di Bilancino. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Banketbakkerij Cesarino en Avonturenpark Il Gigante. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Autodromo Internazionale del Mugello. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Scarperia
Meer villa's in Scarperia
Kaart
Scarperia, Tuscany

In de buurt

  • Een racewagen op een circuit met een bord voor 'FIRENZE' en 'Pirelli'.
    Autodromo Internazionale del Mugello
    5 min. rijden - 3.9 km
  • Een historische kerk omgeven door dicht bos.
    Pad van de Goden
    9 min. rijden - 5.7 km
  • Palazzo dei Vicari
    4 min. rijden - 3.2 km
  • Banketbakkerij Cesarino
    8 min. rijden - 5.3 km
  • Golfclub UNA Poggio Dei Medici
    10 min. rijden - 5.7 km

Lokaal vervoer

  • Station San Piero a Sieve - 8 min. rijden
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 48 min. rijden

Restaurants

  • Il Torrione
    5 min. rijden
  • Il Rustico
    4 min. rijden
  • Sottosopra
    4 min. rijden
  • L'orologio Caffé
    7 min. rijden
  • Caffè Mediceo Borgo San Lorenzo
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa in Scarperia with 2 bedrooms sleeps 4?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa in Scarperia with 2 bedrooms sleeps 4 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa in Scarperia with 2 bedrooms sleeps 4 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa in Scarperia with 2 bedrooms sleeps 4?

Deze villa in Scarperia e San Piero ligt en op 5 km afstand van Autodromo Internazionale del Mugello, Pieve di Santa Maria a Fagna en Palazzo dei Vicari. Museo dei Ferri Taglienti ligt op 3,4 km.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa in Scarperia with 2 bedrooms sleeps 4

9,0

Fantastisch

10

Netheid

8,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Schöne Wohnung. Altbau! Riesige Zimmer. Leider hört man die Autos vom Ring in Mugello sehr gut.

Siehe oben
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Reposant

Très spacieux. Très convivial. Un peu rudimentaire.
6 nachten verbleven in juli 2022