Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
La Bombonera
Deze rookvrije villa beschikt over een wasserij. Deze villa beschikt over een bubbelbad. Geniet daarnaast van een wasmachine en 2 badkamers. Een vaatwasser, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een bubbelbad, een bidet en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
Afwasmachine
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Bidet
Bubbelbad
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en restjes eten en drinken weggooien
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT078138C2SEKFQU2J, 078138-aaa-00170
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Scalea. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Torre Talao Scalea en Heiklgdom van Santa Maria della Grotta. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Isola Pedonale Scalea en Waterpark AquaFans een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij LAORAFT - Centro Lao Action Raft of kies voor een avondje uit bij Ruderi di Cirella Theater. Bekijk onze reisgids voor Scalea
Station Scalea-Santa Domenica Talao - 16 min. wandelen
Lamezia Terme (SUF-Lamezia Terme Intl.) - 134 min. rijden
Restaurants
Pizzeria Le Mimose
3 min. rijden
Rosticceria Al Pagaloi
3 min. rijden
Mary Loù, Pasticceria
14 min. wandelen
La Dolce Isola
19 min. wandelen
Don Pedro
3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Bombonera ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij La Bombonera inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Bombonera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat La Bombonera ?
Deze villa in Scalea ligt op 3 km afstand van Scalea Beach, LAORAFT - Centro Lao Action Raft en Isola Pedonale Scalea. Torre Talao Scalea ligt op 3,6 km. Station Scalea-Santa Domenica Talao ligt op 16 minuten wandelen.