Dit pittoreske vakantiehuis met zwembad biedt je een onvergetelijke vakantie.
Begin de dag in je charmante vakantiehuis in Sayalonga met een ontbijt op het ruime terras terwijl je geniet van het indrukwekkende uitzicht op het omliggende landschap. Geniet van de rust als de zon opkomt boven de heuvels. Spring dan meteen in je privézwembad, waar je jezelf kunt verfrissen of van de Spaanse zon kunt genieten op een van de ligstoelen. De open, kleurrijke woonkamer nodigt je uit om te ontspannen. Geniet samen van een maaltijd in de stijlvolle eethoek of bereid een heerlijk diner in de goed uitgeruste keuken. Gebruik de barbecue in de buitenruimte om een barbecue in de open lucht te organiseren en sluit de dag af met een glas wijn op het terras.
Maak een wandeling door de omliggende bergen in de regio rond Sayalonga of verken de witte dorpen van Andalusië, die bekend staan om hun charmante architectuur. Bezoek voor een dagtocht de kust. De prachtige stranden van de Costa del Sol liggen op slechts een klein eindje rijden.
dit vakantiehuis ligt bij de zee in Sayalonga. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Balcon de Europa en Los Arcos. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Aerobaby Medina en Waterpark Aquavelis een bezoekje brengen. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Solaris Nerja en Sala El Tren. Bekijk onze reisgids voor Sayalonga
Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama
14 min. rijden - 8.6 km
Playa en Torrox Costa
18 min. rijden - 10.0 km
Playa El Morche
16 min. rijden - 8.6 km
Baviera Golf
18 min. rijden - 14.6 km
Playa de Torre del Mar
20 min. rijden - 15.6 km
Lokaal vervoer
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 76 min. rijden
Restaurants
Cafe Ferrara
22 min. rijden
Bodegas Bentomiz
23 min. rijden
Mum
17 min. rijden
Taberna Tetería Hierbabuena
18 min. rijden
Restaurante El Kiosko
22 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Cozy home in Sayalonga with WiFi over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Cozy home in Sayalonga with WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cozy home in Sayalonga with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy home in Sayalonga with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy home in Sayalonga with WiFi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 10 km afstand van Bodegas Bentomiz, Mirador Panorámico en Museum voor Kunst en Gebruiken. Ook Playa del Cenicero en Plaza Almijara liggen op 10 km afstand.