Geheel appartement

Beach Front Paradise

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Beach Front Paradise

Vlak bij het strand
Appartement, 1 slaapkamer | Privékitchenette | Een minikoelkast, een microgolfoven, een kookplaat
Appartement, 1 slaapkamer | Woonkamer | Lcd-televisie
Terras
Appartement, 1 slaapkamer | Beddengoed

Geheel appartement

Max. aantal: 2

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beach Front Paradise

Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement heeft een terras en een lcd-televisie. Verder is de kitchenette voorzien van een kookplaat en een microgolfoven. Een koffiezetapparaat/waterkoker, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een terras. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen. Elke kamer is voorzien van lcd-televisie.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Kitchenette

  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Minikoelkast

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Lcd-tv

Buiten

  • Patio

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: USD 150 per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft geen classificatie gekregen van het toeristenbureau in Aruba. Voor het gemak van onze klanten hebben wij op basis van ons classificatiesysteem deze accommodatie een sterrenclassificatie toegewezen.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Beach Front Paradise Savaneta
Beach Front Paradise Apartment
Beach Front Paradise Apartment Savaneta

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Savaneta. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Divi Golf and Beach Resort. Ga naar Eagle Beach en Baby Beach als je liever de natuur intrekt. Waterpark Blue Parrotfish en Donkey Sanctuary zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Savaneta
Meer appartementen in Savaneta
Kaart
Spaans Lagoenweg 33, Savaneta

In de buurt

  • Mangel Halto-strand
    Mangel Halto-strand
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • De Palm Island
    De Palm Island
    7 min. rijden - 4.9 km
  • Palmeiland
    Palmeiland
    11 min. rijden - 2.6 km
  • Waterpark Blue Parrotfish
    3 min. rijden - 2.0 km
  • Ruïnes goudsmelterij Balashi
    4 min. rijden - 3.7 km

Lokaal vervoer

  • Oranjestad (AUA-Internationale luchthaven Koningin Beatrix) - 9 min. rijden

Restaurants

  • Zeerover
    5 min. rijden
  • Flying Fishbone
    4 min. rijden
  • The Old Man And The Sea
    5 min. rijden
  • Chachi Snack
    13 min. wandelen
  • Priki Bos Sna K Shack
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Beach Front Paradise?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Beach Front Paradise inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Beach Front Paradise uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Beach Front Paradise?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 3 km afstand van Mangel Halto-strand, Waterpark Blue Parrotfish en Ruïnes goudsmelterij Balashi. Ook De Palm Island en Palmeiland liggen op 3 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Beach Front Paradise