Apartment 'Maison Blanchet' with Mountain View and Balcony
Het vakantieappartement Maison Blanchet ligt in Sarre en biedt gasten een fantastisch uitzicht op de Alpen. De woning van 110 m² bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn onder andere een tv.
Deze vakantiewoning beschikt over een privébalkon om 's avonds te ontspannen.
Openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand en er is een tennisbaan op 15 minuten lopen.
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein en er is een openbare parkeerplaats bij de Saarscholen.
Huisdieren, roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
Airconditioning en Wi-Fi zijn niet beschikbaar.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
dit appartement ligt in Sarre. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Castello Reale di Sarre en Castello di Saint-Pierre. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Skigebied Pila en Cave des Onze Communes Wijnmakerij. Rifugio Arbolle en Parc Animalier d'Introd zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, rotsklimmen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Sarre
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Maison Blanchet' with Mountain View and Balcony?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Maison Blanchet' with Mountain View and Balcony inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Maison Blanchet' with Mountain View and Balcony uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Maison Blanchet' with Mountain View and Balcony?
Dit appartement in Sarre ligt op 1,1 km van Castello Reale di Sarre en op 5 km afstand van Cave des Onze Communes Wijnmakerij en Castello di Saint-Pierre. Ook Sarriod della Tour en Megalithische gebied van Saint-Martin-de-Corléans liggen op 5 km afstand.