Geheel appartement
Glisten
Appartement met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Kanaal van Otaru
Fotogalerie voor Glisten





Beoordelingen
5,0 op 10 –
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 8
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Glitter
Glitter
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Parkeren inbegrepen
9.2 van 10, Fantastisch, 5 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie M010028897
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Glisten Otaru
Glisten Apartment
Glisten Apartment Otaru
Over deze buurt

1-3-1-1205 Irifune, Otaru, Hokkaido, 047-0021
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Glisten
5,0
10
Netheid
6,0
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
5 sep 2024
3 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Asami
Reisde met familie en kleine kinderen
11 aug 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Asami
3 nachten verbleven in augustus 2022








