Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Apto ao Lado Pq.ibirapuera e Av.paulista Duplo 106
Appartement met een binnenzwembad, in de buurt van Avenida Paulista
Fotogalerie voor Apto ao Lado Pq.ibirapuera e Av.paulista Duplo 106





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 90
inclusief belastingen en toeslagen
17 feb - 18 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Wyndham Sao Paulo Ibirapuera Convention Plaza Hotel
Wyndham Sao Paulo Ibirapuera Convention Plaza Hotel
- Zwembad
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
9.0 van 10, Fantastisch, 1.615 beoordelingen
De prijs is € 64
inclusief belastingen en toeslagen
22 feb - 23 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Apto ao Lado Pq.ibirapuera e Av.paulista Duplo 106 Apartment
Apto ao Lado Pq.ibirapuera e Av.paulista Duplo 106 Sao Paulo
Over deze buurt
SP, SP
In de buurt
Ginásio do Ibirapuera3 min. wandelen - 0.3 km
Parque do Ibirapuera8 min. wandelen - 0.7 km
Rua Oscar Freire14 min. wandelen - 1.3 km
Avenida Paulista16 min. wandelen - 1.4 km- Rua Augusta5 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
- Fradique Coutinho Station - 5 min. rijden
- Station Brigadeiro - 16 min. wandelen
- Luchthaven São Paulo-Congonhas (CGH), Brazilië - 24 min. rijden
Restaurants
- Pão de Açúcar5 min. wandelen
- McDonald's3 min. wandelen
- Bar dos Cravos3 min. wandelen
- Big Kahuna Burger4 min. wandelen
- Nobar4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apto ao Lado Pq.ibirapuera e Av.paulista Duplo 106
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster9,0
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
3 jul 2024
Positief: Netheid
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Liana Q.
25 nov 2022
Positief: Netheid
Confortável
Liana Q.
7 nachten verbleven in november 2022








