Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
360 Athos Paraíso ligt in São Paulo in het stadscentrum. Bezoek Rua Augusta, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of ga shoppen bij Avenida Paulista en Rua Oscar Freire. Ga naar Allianz Parque om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin van São Paulo, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor São Paulo
Internationale luchthaven Governor André Franco Montoro, (GRU), São Paulo/Guarulhos, Brazilië - 55 min. rijden
Restaurants
Rong He
5 min. wandelen
NB Steak
5 min. wandelen
JoJo Ramen
3 min. wandelen
Kuromoon Ramen
5 min. wandelen
Restaurante All Seasons
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
360 Athos Paraíso
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Elk appartement bevat een kitchenette met een koelkast en microgolfoven, naast een wasmachine en een smart-tv met digitale zenders. Gratis wifi, een regendouche en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
360 Athos Paraíso heeft 100 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche.
In dit appartement in São Paulo is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Elke smart-tv van 32 inch heeft digitale zenders.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
100 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De lichten uitdoen en de deuren op slot doen
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 360 Athos Paraíso?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij 360 Athos Paraíso?
Vandaag, 10 mei 2026, kost een verblijf bij 360 Athos Paraíso van één nacht voor twee volwassenen op 11 mei 2026 min. € 73, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij 360 Athos Paraíso inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij 360 Athos Paraíso uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 360 Athos Paraíso?
Dit appartement ligt in Vila Mariana, op 10 minuten wandelen van Sesc Paulista Uitzichtpunt en Avenida Paulista. Ook Parque do Ibirapuera en Rua Oscar Freire liggen op 2 km afstand. Station Brigadeiro ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Paraíso is het 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over 360 Athos Paraíso
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,8
Voorzieningen
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 16 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 16 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Thayama
28 jan 2026
Thayama
4 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Gabriel Junio
28 nov 2025
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid
O quarto é espaçoso e bem mobiliado, a localização é excelente, apenas a 3 quarteirões da Paulista. Entretanto a limpeza deixou a desejar, as toalhas e lençol estavam com manchas e havia cabelo no banheiro quando eu cheguei.
Gabriel Junio
4 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Gabriel
8 nov 2025
Gabriel
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
DIMAS
7 nov 2025
DIMAS
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Moraes C
Zakenreiziger
1 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Um pouco complicado o check-in, mas o apartamento muito bom.
Moraes C
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Nicole
24 jun 2025
Nicole
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Augusto
Zakenreiziger
12 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Pós e contra
Ap pequeno conforme fotos porém bem agradável , novinho e confortável, seguro .
Para quem está em viagem Pontos negativos: não tinha ferro de passar, secador de cabelo
So um jogo de Toalhas para o casal quem passa mais de 3 dias tem que ficar com as Toalhas sujas panobde chão e de cozinha pq não tem substituição
A entrada e por reconhecimento facial no inicio tivemos problemas levamos alguns minutos na porta ste a equipe de apoio via telefone resolver pelo zap eles demoram muito melhor ligar depois ficou funcionando bem
Ruas próximas com muita ladeiras porém bem seguro e com padaria e mercado próximos
Augusto
7 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
24 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Bem diferente das fotos, mas confortável
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Samuel
20 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Samuel
4 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Fernanda
Zakenreiziger
16 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Estadia Tranquila
O estúdio é novo e bem montado, com o básico necessário.
Pontos fortes: Localização excelente, check in simples e autônomo e segurança.
Pontos fracos: poucas tomadas (muito poucas/ para usar notebook sem desligar a TV, precisamos comprar um filtro de linha) e banheiro bem pequeno (box e cuba do lavatório).
Fernanda
4 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Samuel
15 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Samuel
2 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Douglas
13 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Prédio muito novo... parecia recém entregue. Algumas portas ainda estavam com o lacre de entrega. A acomodação era extremamente confortável.
Douglas
1 nacht verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Carlos
9 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
O apartamento apesar de estar no 6o.andar nao deixa abrir as janelas e tem uma "membrana" que veda qualquer visão de fora.
A recepcao é 24 horas, pessoal educado e atencioso, o banheiro é bem pequeno, a cuba da pia, é muito pequena voce se molha facil, lugar seguro e silencioso