STUDIO APARTMENT 50 meters from the SEA and 30 minutes from MONTECARLO
Huur voor vakantie appartement STUDIO volledig ingericht en uitgerust met parkeerplaats, op 50 meter van de zee, 7 km van San Remo en op 30 minuten rijden van Montecarlo, in een rustige en omgeven door veel groen, handige winkels, de bar, de restaurants en andere lokale en met directe toegang tot het nieuwe voetgangersgebied baanwielrennen 24 km lang en loopt grotendeels af van de kust en u kunt Sanremo en andere landen van de kust te voet of per fiets te bereiken zonder dat je auto's. De rustige plek is stil en zelfs in het hoogseizoen en is daarom BLIJFT ideaal om te ontspannen en verjongen. Het studio-appartement bestaat uit een woonkamer met een volledige keuken koelkast (met vriesvak) en oven en is voorzien van een tweepersoonsbed, een slaapbank 1 square 'en een eenpersoonsbed en een intrekbaar. Hetzelfde is ook voorzien van een balkon met een mooi uitzicht op de zee en de omliggende groene gebieden waar het mooi weer is kunt u ook dineren, dankzij de aanwezigheid van de stoelen en een tafel buiten. De AUTO PLACE exclusieve gebruik is in de directe omgeving.
dit appartement ligt vlak bij een waterpark en aan het water in Santo Stefano al Mare. Bezoek Nautilus TDC en Porto Marina Aregai als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Baia Azzurra en Spiaggia di Arma di Taggia. Maritiem Museum van West-Ligurië en Maritiem Museum van Imperia zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of duiken of beleef avonturen zoals het volgen van een ecotour en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Santo Stefano al Mare
Zijn huisdieren welkom bij STUDIO APARTMENT 50 meters from the SEA and 30 minutes from MONTECARLO?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij STUDIO APARTMENT 50 meters from the SEA and 30 minutes from MONTECARLO inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Waar staat STUDIO APARTMENT 50 meters from the SEA and 30 minutes from MONTECARLO?
Dit appartement ligt aan het water, op 15 minuten wandelen van Nautilus TDC, Chiesa di Santo Stefano en Baia Azzurra. Ook Porto Marina Aregai en Spiaggia di Arma di Taggia liggen op 3 km afstand.