Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Modena and pleasant house with patio
Dit vakantiehuis beschikt over een wasserij en een tuin. Dit vakantiehuis heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een terras. De keuken is standaard voorzien van een oven en keukeneiland. Maak daarnaast gebruik van een wasmachine en 2 badkamers.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een terras. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. In elke kamer staat een keuken of kitchenette met kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een bidet. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Keukeneiland
Kitchenette
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Tv
Buiten
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in La Vega. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parque Nacional Valle Nuevo en La Confluencia Ecological Park. Daarnaast kun je ook Museo Carnaval Vegano en Gran Teatro Del Cibao bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor La Vega
Santiago (STI-Internationale luchthaven Cibao) - 29 min. rijden
Restaurants
OhLaLa Experience
15 min. wandelen
La Bendición Empanadas
7 min. wandelen
Little Caesars
18 min. wandelen
Empanadas Exquisitos
2 min. rijden
Fecafe
20 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Modena and pleasant house with patio?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Modena and pleasant house with patio inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Modena and pleasant house with patio uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Modena and pleasant house with patio?
Dit vakantiehuis in La Vega ligt op 2 km afstand van Parque Nacional Valle Nuevo, De Piramides en Museo Carnaval Vegano. Ook La Vega Vieja en Catedral de la Concepción liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over Modena and pleasant house with patio