Zeer gezellig design appartement gelegen in het oude centrum van Santiago, in een mooie en rustige buurt op 15 minuten lopen van de kathedraal en 5 van het busstation, met intensiteit instelbare lichten in alle kamers, en veel natuurlijk daglicht , Wifi en smart tv. Eigen parkeerplaats in een parallelle straat op 180 meter van het appartement voor voertuigen met een maximale hoogte van 180 cm inbegrepen in de prijs. Het is een appartement vol details, zoals de mobiele scheidingswand die de woonkamer scheidt van de keuken en het bureau en dat de omgevingen transformeert door deze te verplaatsen. De hoofdlichten worden in intensiteit geregeld door op de schakelaar in alle kamers te drukken en de slaapkamer heeft tastbare en gerichte leeslampjes om de metgezel niet te storen. De badkamer heeft een grote douche met een inloopplaat en een kolom met jets. Dubbel raam naar de straat, waardoor het erg stil is. In de eetkamer is er een uitschuifbare tafel indien nodig (4 extra klapstoelen opgeslagen in de badkamer). Smart TV met internetverbinding met geïnstalleerde applicaties zoals Netflix (met directe toegang via de afstandsbediening, vereist account of een proefperiode van één maand via het hoofdmenu), YouTube, enz. De keuken is uitgerust met alles wat je nodig hebt, keukengerei, fruitpers, tosti-ijzer, waterkoker, koffiezetapparaat, pannen ... en high-end apparaten.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto niet vereist
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Keukenpapier
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Wasvoorzieningen
Wasserette in de omgeving
Werkplekken
Kantoor
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een ziekenhuis
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Mountainbiken in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU000015022000101541000000000000000VUT-CO-0012686, VUT-CO-001268
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Santiago de Compostela in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Museo das Pergrinacions (museum) en Centro Gallego de Arte Contemporáneo. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Catedral de Santiago de Compostela en Standbeeld van Afonso II. Zona C en Labirintos de Camelias de Belvís zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht bij het water ligt en kies voor een wateravontuur zoals zwemmen of voor een outdooractiviteit zoals fietsen, mountainbiken en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Santiago de Compostela
Santiago de Compostela (SCQ-Lavacolla) - 27 min. rijden
Restaurants
Hotel Algalia
8 min. wandelen
Cafetería Facultade Ciencias da Información
13 min. wandelen
Hotel Costa Vella
8 min. wandelen
Cafetapería Plaza
11 min. wandelen
Londres
12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Design apartment with parking very well located?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Design apartment with parking very well located inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Design apartment with parking very well located uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Design apartment with parking very well located?
Dit appartement ligt in het centrum van Santiago de Compostela, op 15 minuten wandelen van Santo Domingo de Bonaval-park en Catedral de Santiago de Compostela. Ook Universiteit van Santiago de Compostela en Colegio La Salle liggen op 10 minuten wandelen. Station Santiago de Compostella ligt op 27 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Design apartment with parking very well located
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,8
Locatie
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 9 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 9 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 9 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 9 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 9 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maddie N.
7 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great spot for a few days in Santiago de Compostela after finishing the Camino. Close to the city center. Would definitely recommend for anyone wanting somewhere a bit more private and clean than all the Albergues when they arrive in Santiago!
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Gery L.
3 jun 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Week end at Santiago
Clean and tidy appartment, well equiped, Nice light westbound in the evenings. Convenient location to visit Santiago although the direct surroundings are pretty common
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Andrea S.
23 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Empfehlenswert
Mein Aufenthalt in der gut ausgerüsteten Wohnung war sehr angenehm. Obwohl an einer Strasse gelegen, war die Wohnung ruhig. Die Schlüsselübergabe durch die nette Nachbarin funktionierte gut.
Ich würde die Wohnung weiter empfehlen.
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Clare
6 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A very well-equipped, stylish and comfortable apartment with flexible space to relax, eat, sleep and work. Although we spent a lot of time exploring, it was also fun to have the large-screen television and Netflix for quieter evenings in. The shower is very luxurious! We really appreciated the warm welcome and prompt communications from the owners too. The flat is close to nice parks and useful shops, and a short walk from the centre of town.
6 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
ANTONIA C.
19 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Muy bien situada
Hemos estado muy cómodos. El apartamento es muy bonito, tiene todo lo necesario y está muy bien localizado, a un paseo de la catedral pero en zona tranquila.
Un acierto el parking, te olvidas del coche y a disfrutar Santiago a pie.
Los dueños muy atentos y amables.
2 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Antonio G.
3 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Buena ubicación
En general todo correcto, la única pega, un segundo sin ascensor.
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Ricardo J.
31 aug 2021
Positief: Inchecken, communicatie en locatie
Saludos de Helen y Ricardo, Gracias **** comentario a bajo
Es necesario revisar El desagüe en la cocina y la doucha. Hay que desbloquear ambos . Vomitos de Agua sucia y olores asquerosos salen del desagüe