50m from the sea Holiday house for 2 people in Dossen
The house is located 50m from Dossen beach in Santec in a quiet dead end. It is ideal for a couple. It includes a bedroom, a living room with a small open kitchen. The linen is provided. The garden is closed and very sunny with two terraces, one at the front and the second at the back, Internet available. Dossen beach is renowned for board sports, surfing and sand yachting. Very beautiful walks to do by the sea on the coastal path. Pets are allowed (2 maximum).
Security Deposit - please note that a security deposit of 200 euros will be asked on arrival. It will given back to you, providing everything is Ok, on your departure.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Aan het strand
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Buiten
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een spa
In een dorp
Dingen om te doen
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt aan het strand in Santec. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kathedraal van Saint-Pol-de-Léon en La Maison des Johnnies et de l'Oignon Rose de Roscoff. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Péninsule de Perharidy en Roscoff International Ferry Terminal. Jardin Exotique et Botanique de Roscoff en Musée Maritime de Carantec zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, snorkelen en windsurfen. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandelen. Bekijk onze reisgids voor Santec
Zijn huisdieren welkom bij 50m from the sea Holiday house for 2 people in Dossen?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 50m from the sea Holiday house for 2 people in Dossen inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 50m from the sea Holiday house for 2 people in Dossen uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 50m from the sea Holiday house for 2 people in Dossen?
Dit vakantiehuis ligt aan het strand, op 5 minuten wandelen van Plage du Dossen en Stranden van Bretagne. Ook PLage du Billou en Plage du Staol liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over 50m from the sea Holiday house for 2 people in Dossen