In Santa Pola biedt het vakantieappartement Salamanca 10 Relax Time u een prachtig uitzicht op zee. De woning van 64 m² bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer, en biedt plaats aan maximaal 4 personen. Tot de extra voorzieningen behoren snel Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken) met een aparte werkplek, airconditioning, een ventilator, verwarming, een wasmachine en een televisie.
Een van de grootste troeven van deze accommodatie is de privé buitenruimte met een overdekt terras en een balkon. De woning ligt in een bevoorrechte omgeving, dicht bij supermarkten, het eiland Tabarca, een busstation, een pretpark, parken, de luchthaven, restaurants, pizzeria's en de boulevard.
U kunt gratis op straat parkeren. Gezinnen met kinderen zijn welkom. De woning heeft drempelloze toegang en brede deuren voor gemakkelijke toegang. Huisdieren en feesten zijn niet toegestaan. Volgens de geldende regelgeving in de Comunidad Valenciana zijn reserveringen van meer dan 10 dagen niet toegestaan.
Op verzoek en tegen een toeslag kunt u gebruikmaken van een pendeldienst van of naar de luchthaven of het bus-/treinstation. Ook kunnen er op aanvraag en tegen extra kosten rondleidingen naar omliggende dorpen worden georganiseerd. Er is een laadstation voor elektrische voertuigen beschikbaar. Het gebouw beschikt over een lift en een parkeerruimte voor motoren en fietsen.
dit appartement ligt in Santa Pola. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Alicante. Ga naar Explanada de España en Playa del Postiguet als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Manuel Martínez Valero of Alicante Sports Technification Center. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Santa Pola
Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 18 min. rijden
Restaurants
Pizza La Bella Italia
8 min. wandelen
La Taberna de Lucia
11 min. wandelen
Café Bitácora
8 min. wandelen
La Moruma
9 min. wandelen
Restaurante Don Jerónimo
7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Salamanca 10 Relax Time?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Salamanca 10 Relax Time?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Salamanca 10 Relax Time van één nacht voor twee volwassenen op 30 okt. 2026 min. € 329, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Salamanca 10 Relax Time inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Salamanca 10 Relax Time uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Salamanca 10 Relax Time?
Dit appartement in Santa Pola ligt op 10 minuten wandelen van Museo de la Sal de Santa Pola, Gran Playa en Pola Park. Ook Haven van Santa Pola en Markt van Santa Pola liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Salamanca 10 Relax Time
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
3 nov 2023
Het was meteen thuis gevoel!!
Pros: Het balkon was geweldig , alles aanwezig voor een heerlijk verblijf.
Super vriendelijke host Luis en zijn vrouw.
Zeer behulpzaam en gastvrij.
Aanrader voor lang verblijf of voor een weekje vakantie dus helemaal super!
Muchas gracias.
Wij komen hier terug.
Cons: NvT
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Belén S.
10 jul 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
El propietario muy atento y apartamento muy completo
Excelente
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Catherine C.
18 mrt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Propre et bien situé dans Santa Pola
Un hôte disponible et toujours à l’écoute.
Un appartement bien équipé avec une belle terrasse donnant sur une allée de palmiers
À 5-10 minutes à pied de la plage et des commerces et restaurants.
Santa Pola est une petite ville au bord de la mer, très agréable, même en hiver.