Dit appartement beschikt over een wijnmakerij, een wasserij en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een espressoapparaat. Maak na een lange dag gebruik van je flatscreentelevisie met digitale zenders. Daarnaast geniet je van voorzieningen zoals een koffie/theemaker en een waterkoker.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en gratis flessenwater. Elke flatscreentelevisie van 50 inch heeft digitale zenders.
In dit appartement in Santa Flavia is wifi gratis. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Zwart zandstrand in de buurt
Strandparasols
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Slaapkamers
2 slaapkamers
Entertainment
Flatscreen-tv van 50 inch met digitale zenders
Streamingdiensten
Wasvoorzieningen
Wasmiddel
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Huisdieren verblijven gratis
Kattenbakken
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Elektrische adapters
Gratis mineraalwater
Lokale kaarten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan de baai
Dicht bij de zee
In een dorp
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Wijnmakerij
Wijntours
Bergbeklimmen in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Er zijn voer- en drinkbakken en kattenbakken beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 29 februari betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 6 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 6 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 300 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en buitenverlichting
Registratienummer van de accommodatie IT082067B4UA59MULI
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vfh The Terrace Santa Flavia
VFH The Castle Bay apartment terrace
VFH The Castle Bay apartment and terrace Apartment
VFH The Castle Bay apartment and terrace Santa Flavia
VFH The Castle Bay apartment and terrace Apartment Santa Flavia
Over deze buurt
dit appartement ligt vlak bij het strand in Santa Flavia. Winkelcentrum Forum Palermo en Via Maqueda (winkelstraat) zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Sant'Elia Beach en Foro Italico. Ook Soluntum Ruins en Piazza della Kalsa zijn zeker een bezoekje waard.Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, bergbeklimmen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Santa Flavia
Zijn huisdieren welkom bij VFH The Castle Bay apartment and terrace?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij VFH The Castle Bay apartment and terrace inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij VFH The Castle Bay apartment and terrace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat VFH The Castle Bay apartment and terrace?
Dit appartement ligt bij de zee, op 3,1 km van Sant'Elia Beach en op 3,6 km van Soluntum Ruins. Ook Winkelcentrum Forum Palermo en Foro Italico liggen op 20 km afstand. Station Santa Flavia ligt op 20 minuten wandelen en naar Station Casteldaccia is het 30 minuten wandelen.
Beoordelingen over VFH The Castle Bay apartment and terrace