Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Finca hotel mi refugio
Deze cottage beschikt over een buitenzwembad, een wasserij en een tuin. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een picknickplaats. De 2 accommodaties beschikken elk over gratis wifi.
Finca hotel mi refugio heeft 2 kamers. In deze cottage in Santa Fe de Antioquia is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Recreatieve voorzieningen van deze cottage bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in de cottage: gratie wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Buiten
Outdoor entertainmentgebied
Picknickplaats
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasserette
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
10 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke shuttle
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 09.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 14.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, Whtasapp, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
Je dient de waarborg binnen 24 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 432036
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Over deze buurt
Finca hotel mi refugio ligt in Santa Fe de Antioquia. Bezoek La Catedral de Santa Fe de Antioquia en Puente de Occidente, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Eco Parque el Gaitero en Parque de San Jéronimo. Bekijk onze reisgids voor Santa Fe de Antioquia
1541 Camino real, Santa Fé de Antioquia, Antioquia, 057050
In de buurt
Plaza de Bolívar
5 min. rijden - 2.2 km
Iglesia de Santa Bárbara
5 min. rijden - 2.2 km
La Catedral de Santa Fe de Antioquia
7 min. rijden - 2.9 km
Casa Atanasio Girardot
7 min. rijden - 2.9 km
Iglesia de Nuestra Señora de Chinquinquira
7 min. rijden - 2.9 km
Restaurants
La Palenquera
3 min. rijden
Restaurante Caseron Del Parque
22 min. rijden
Carnes & Carnes
3 min. rijden
La Comedia
3 min. rijden
Restaurante Don Roberto
2 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Finca hotel mi refugio over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Finca hotel mi refugio?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij Finca hotel mi refugio van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 42, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Finca hotel mi refugio?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Finca hotel mi refugio inchecken?
Inchecken kan vanaf: 09.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Finca hotel mi refugio uitchecken?
Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.
Waar staat Finca hotel mi refugio?
Deze cottage in Santa Fe de Antioquia ligt op 2 km afstand van Iglesia de Santa Bárbara, Museo Juan del Corral en Plaza de Bolívar. Ook La Catedral de Santa Fe de Antioquia en Casa Atanasio Girardot liggen op 3 km afstand.