CM Castell de Mar Hotel ligt vlak bij het strand in Sant Llorenç des Cardassar. Club de Golf Son Servera en Pula Golf zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Fantasy Park en Safari Zoo bezoeken. Reis je met kinderen? Overweeg dan Museu Regional d'Artà of ga naar Rafa Nadal Sportcentrum om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals duiken, snorkelen en windsurfen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Cala Millor
Calle Bonanza 1 - Cala Millor, Sant Llorenc des Cardassar, Mallorca, 7560
In de buurt
Playa Cala Millor
1 min. wandelen - 0.1 km
Fantasy Park
5 min. wandelen - 0.5 km
Punta de n'Amer
13 min. wandelen - 1.1 km
Cala Bona
5 min. rijden - 2.2 km
Platja de na Marins
5 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
Station Manacor - 21 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 62 min. rijden
Restaurants
Due
9 min. wandelen
Cafe del Sol
4 min. wandelen
McDonald's
8 min. wandelen
La Terraza del Mar
4 min. wandelen
Eiscafé La Sirena
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
CM Castell de Mar Hotel
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid
Bij CM Castell de Mar Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een swim-up bar, een poolbar en een terras. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Geniet van een massage, een body wrap of een body scrub bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt en diner. Naast een tuin en een speeltuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een binnenzwembad en een buitenzwembad met ligstoelen, parasols bij het zwembad en een swim-up bar
Ontbijt (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een vergaderruimte en een pool- of biljarttafel
Meertalig personeel, hulp bij uitstappen/tickets en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
De 230 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Ledtelevisies met kabelzenders
(kleer)kasten, balkons en dagelijkse schoonmaak
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: Travelife. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Plaatselijke shuttleservice tot 60 meter afstand
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt tegen een toeslag beschikbaar
2 bars/lounges
Een bar aan het zwembad
Een restaurant
Een zwembadbar
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Bibliotheek
Biljart/pooltafel
Binnenzwembad
Bubbelbad
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Sauna
Speeltuin
Spelletjesruimte
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Kinderzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
Barbecue
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Rechtstreekse toegang tot het strand
Strandlakens
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deuropeningen op rolstoelbreedte
Lift
Rolstoelen ter plaatse
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijke spa
Rolstoeltoegankelijke sportschool
Rolstoeltoegankelijkheid
Trapleuningen
Meer
1 gebouw
12 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1965
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.83 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.41. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.65. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (openlucht): EUR 15 per dag
Toeslag voor kamerkluis: EUR 1.60 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt CM Castell de Mar Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij CM Castell de Mar Hotel?
Vandaag, 3 okt. 2026, kost een verblijf bij CM Castell de Mar Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 151, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij CM Castell de Mar Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij CM Castell de Mar Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij CM Castell de Mar Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt CM Castell de Mar Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat CM Castell de Mar Hotel?
Dit hotel in Sant Llorenç des Cardassar biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt op 5 minuten wandelen van Playa Cala Millor en Fantasy Park. Ook Cala Bona en Punta de n'Amer liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over CM Castell de Mar Hotel
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,6
Locatie
9,2
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 37 van 83 beoordelingen
10 - Uitstekend
37
Gastenscore: 8 - Goed. 36 van 83 beoordelingen
8 - Goed
36
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 83 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 83 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 83 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
BENJAMIN
7 apr 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Kamers zijn beetje oud maar proper dagelijks onderhouden, vriendelijk personeel, goede ontvangst bij inchecken en uitchecken. Zone naast zwembad werdt niet onderhouden zelfde afval naast zwembad is een week blijven liggen. Goed ontbijt buffet, lekker dessert buffet, dinner buffet flauw en smakeloos.
10 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kelly
14 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fabulous hotel, really friendly staff and great food. We upgraded to half board for only £15 extra in total and it was so worth it. Great pool and the sea was just across a pedestrian/cycle path. We will definitely return here.
4 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nick
13 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Urlaub war super! Sogar Handtücher konnte man sich gegen 10Euro Kaution ausborgen für das Pool und alle 2 Tage neue holen!!
9 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Naginder
27 jul 2026
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is located on a fantastic beach front.
Clean as could be.
Food was varied and the quality was above average.
However we went in the July heatwave and the AC in our room was poor along with the majority of the hotel.I would not return for this reason.We managed to get our room changed where the AC was slightly better but the lack of sleep due to the heat spoiled our holiday.
5 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kimhun
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nah am Strand, toller Meerblick, gute Einrichtung und feines Essen
6 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
tarek
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Séjour absolument parfait ! La chambre était impeccable, très propre et confortable, avec une attention aux détails vraiment appréciable. Le personnel a été exceptionnel du début à la fin : accueillant, souriant et toujours prêt à rendre service.
Le petit déjeuner était un vrai régal, avec beaucoup de choix et des produits de qualité. Et que dire de la vue… un moment magique face à la plage, idéal pour se détendre et profiter pleinement du séjour.
Une expérience au top que je recommande sans hésiter !
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
16 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schöne hotelzimmer, gute Auswahl an leckerem Essen, direkt am Strand.
5 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
ADOLFO
29 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Albergo magnifico ad un passo da un mare caraibico con personale cordialissimo e un menù da record.
14 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Arnold
30 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gute Wahl für einen entspannten Familienurlaub. Schöne, ruhige Lage mit sehr freundlichem Personal
7 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Nadine
31 jul 2024
Sehr freundliche Mitarbeiter, guter Service, direkte Strandlage
7 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
21 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bestes Hotel in dem wir bis jetzt waren! Zimmer super sauber und hatte beim reinkommen einen super angenehmen Duft! Der Ausblick war unvergesslich schön. Essen war hervorragend. Das Personal war super nett und zuvorkommend. Wir kommen definitiv wieder !!
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rico
22 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
super nettes Personal, sehr leckeres Essen mit riesiger Auswahl (Halbpension)
5 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Steen
30 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super schöner Familienurlaub.
Wir hatten ein Familienzimmer am Ende des Ganges mit tollem Meerblick (Zimmer 801). Das Zimmer war groß, hell und sauber. Die Nachbarn haben wir nicht gehört. Sehr positiv fanden wir das Frühstücksbuffet und das Abendessenbuffet. Hier gab es eine große Auswahl an Speisen und es war für jedes Familienmitglied etwas dabei. Besonderes Lob noch an das Personal und das in allen Bereichen wie z.B. Rezeption, Service, an der Bar oder Animation. Alle waren sehr nett und hilfsbereit. Fast schon schade, dass die so gut deutsch konnten, so konnten wir unser Touristen-Spanisch kaum anwenden 😉
Zum Publikum: Primär Deutsche, Schweizer und britische Familien und vereinzelte spanische Gäste. Natürlich gab es Kandidaten, die ihre Lieblingsliegen früh morgens reserviert haben, aber trotz Hochsaison war es kein Problem 4 Plätze für uns Langschläfer zu finden. Am Strand ist auch reichlich Platz. Am Pool ist ein extra Raum für Sonnenschirme, Luftmatrazen, Poolnudeln, die andere Kunden dort bei Abreise hinterlassen haben.
Meine Frau und ich haben uns eine 50 minütige Paarmassage im Hotel gegönnt. Auch sehr zu empfehlen.
Unseren Mietwagen sind wir in den Seitenstraßen oder den öffentlichen Parkplätzen am Strand gut losgeworden.
Alles im Allen hatten wir einen tollen Urlaub in diesem Hotel und können wärmstens weiterempfehlen.
9 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alexander
4 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location, food, entertainment, kids club, events, bar team, and overall staff. One of the best resort staffs from a friendliness and guest satisfaction perspective.
7 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Judit
4 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is a fantastic hotel with great views. The staff is extremely friendly and helpful. We had a great a time and would go back
6 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Alessia Sarina
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Lage des Hotels ist super -direkt beim Strand.
Die Zimmer und das ganze Hotel sind in einem schönem Zustand.
Das Servicepersonal ist sehr zuvorkommend und sehr kinderfreundlich.
Der Spabereich hat leider nicht unseren Vorstellungen entsprochen.
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
achraf
21 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel bien situé pour les activites du jour et du soir. Je recommande pour une famille
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Arturo
6 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto ok
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Marek
20 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Very good localization, big variety of tasty food, very clean.
Minus ...room was bit dated with very smal TV
9 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Sarah
12 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I think I would be somewhere between okay and good.
First experience was not good. After booking I received an email to ask if I wanted to select a specific room. I thought that would be nice then I can choose and have a good view etc. it was going to cost me on arrival 80 euros which was fine. I did this about 2 months prior to arrival and all booked according to them. Then 3 days before arrival I got an email to say they unfortunately can’t give me the room I selected and had booked me a different one for an additional 100 euros if I didn’t reply they would assume all good. I was already away and missed this email but reached out to say why were they charging me extra for the room I hadn’t selected??! Seemed very underhand behaviour - I had already paid for the room and the extra was only if I got to select the room I want so I said I would leave it to pot luck on the rooms and not to charge me. They replied to say they were going to give me the new room for free but not a good start when they shouldn’t have charged extra in the first place. Avoid pre booking is my advice!
Food was ok but often bland and under seasoned. Some weird offerings and desserts all tasted the same. Customer experience team very helpful though and nice pool and close to the beach.
Not sure about Cala millor don’t think we’d return.
5 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Sharan
31 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We stayed for 4 nights half board basis. 2 adults 1 child. Facilities are great. Right next to the beach, shops, restaurants. Only minor complaint was the pool water was too cold to swim in and evening entertainment went on until midnight. Would recommend and go back.
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
SYLVIE
30 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Idéalement situé sur le front de mer le CM Castel del mar vous apportera tout ce dont vous aurez besoin. La façade vous semblera peut être un peu « vintage » mais l’équipement, la gentillesse du personnel et la qualité de la nourriture vous feront vite oublier cet aspect.
Par ailleurs le rapport prix / prestation est vraiment très bien.
Allez y les yeux fermés vous ne pouvez pas être déçu.
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Ed
29 sep 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel with professional staff and great location. Right on the promenade across from the beach. Bar staff was a little overwhelmed at times, but adequate. Limited hotel parking is an understatement, there are 4 spaces. You’re on the street otherwise, but there is parking in the area. Our room, 5th floor, was billed as a full sea view room. But we were on the north end of the tower and our view was partially obstructed by the lower wing roof. Probably not an issue on floors 7 and above. The pool area is nice with quite decent entertainment at night.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Christian
1 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
.
10 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Milena
27 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent choice for families!
We had a wonderful stay at Hotel CM Castell de Mar! The location is absolutely perfect — right in front of one of the most stunning beaches in Mallorca, with direct access to the sea and breathtaking views.
The staff truly stand out: everyone was extremely polite, helpful, and always ready to assist with a smile. The warm hospitality made us feel welcome from the moment we arrived.
It’s definitely worth booking with dinner included. The hotel’s cuisine is excellent, offering a wide variety of well-prepared dishes, fresh ingredients, and flavors that please all tastes — including the kids.
The spa is also a highlight: well-equipped, relaxing, and with a great atmosphere. A big plus is that children are allowed until 6:00 PM, which is perfect for families who want to enjoy it together.
Without a doubt, CM Castell de Mar is a fantastic choice for those looking for comfort, great food, attentive service, and a privileged beachfront location. A hotel that truly knows how to welcome families with care and quality. Highly recommended!