Geheel appartement·Particuliere eigenaar
La Plaçeta - Sant Llorenç de la Muga
Dit appartement bevindt zich aan het meer en biedt onder andere een keuken en een balkon
Fotogalerie voor La Plaçeta - Sant Llorenç de la Muga





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamers90 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Tranquil 2 bedroom apartment in Canet-en-Roussillon WiFi, AC, sea view terrace
Tranquil 2 bedroom apartment in Canet-en-Roussillon WiFi, AC, sea view terrace
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HUTG-078426
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Sant Llorenç de la Muga, Girona
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over La Plaçeta - Sant Llorenç de la Muga
Beoordelingen
9,0
Fantastisch
9,0/10
Netheid
Beoordelingen
11 aug 2025
Positief: Netheid
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Vero F.
11 aug 2025
Positief: Netheid
Vero F.
4 nachten verbleven in augustus 2025