Hotel Vibra Isola - Adults Only ligt in een winkelbuurt en vlak bij het strand in Sant Josep de sa Talaia. Haven van Ibiza en Marina Botafoch zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa d’en Bossa en Playa Figueretas. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij CRIC Ses Salines of Ibiza Club de Campo. Bekijk onze reisgids voor Sant Josep de sa Talaia
Carrer les Argelagues, 12, Platja d'en Bossa, Sant Josep de sa Talaia, Ibiza, 07817
In de buurt
Playa d’en Bossa
6 min. wandelen - 0.6 km
Gran Piruleto Park P. Bossa
2 min. wandelen - 0.2 km
Cami Pla de Corona
5 min. rijden - 3.2 km
CRIC Ses Salines
5 min. rijden - 2.1 km
C.R.I.C. Ses Salines
6 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
Ibiza (IBZ) - 13 min. rijden
Restaurants
Tapas & Tablas
3 min. wandelen
Cafeteria Magic
4 min. wandelen
Ibiza Beatz-DiscoPoint
2 min. wandelen
Coco's Cafe And Bar
5 min. wandelen
Cirque De La Nuit IBIZA
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Vibra Isola - Adults Only
Resort vlak bij Playa d’en Bossa
Geniet van een poolbar, een terras en een tuin bij Hotel Vibra Isola - Adults Only. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een spelletjesruimte en een restaurant.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Een kluis bij de receptie, hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Een 24-uurs receptie, rookvrije accommodatie en een waterkoeler
Een pool- of biljarttafel
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 74 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Herbruikbare koffie- en/of theefilters, recyclage en ledlampen
Badkamers met douches en haardrogers
Televisies met satellietzenders
Balkons, dagelijkse schoonmaak en telefoons
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Ecostars, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar aan het zwembad
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Buitenzwembad
Spelletjesruimte
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Waterkoeler
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Meer
2 gebouwen
3 etages
Gebruik van de waterautomaat wordt aangemoedigd
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Uitgebreid recyclingbeleid
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met satellietzenders
Meer
Airconditioning
Herbruikbare koffie-/theefilters
Kluisje
Ledverlichting
Recycleren
Telefoon
Waterbesparende douches
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 13 oktober 2025 tot 23 april 2026 gesloten (datums kunnen wijzigen).
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 18 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie HPM-2580
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Club Noria Sant Josep de sa Talaia
Noria Sant Josep sa Talaia
Hotel Club Noria Sant Josep de sa Talaia
Hotel Noria Sant Josep de sa Talaia
Noria Sant Josep de sa Talaia
Hotel Club La Noria
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Vibra Isola - Adults Only over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Vibra Isola - Adults Only?
Vandaag, 5 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Vibra Isola - Adults Only van één nacht voor twee volwassenen op 29 apr. 2026 min. € 84, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Vibra Isola - Adults Only?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Vibra Isola - Adults Only inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Vibra Isola - Adults Only uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Vibra Isola - Adults Only?
Dit resort ligt vlak bij de luchthaven, op 2 km afstand van Gran Piruleto Park P. Bossa en Playa d’en Bossa. Haven van Ibiza ligt op 3,9 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Vibra Isola - Adults Only
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
7,0
Voorzieningen
8,0
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 28 van 71 beoordelingen
10 - Uitstekend
28
Gastenscore: 8 - Goed. 17 van 71 beoordelingen
8 - Goed
17
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 71 beoordelingen
6 - Redelijk
13
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 71 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 71 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Mirthe
2 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Over het algemeen een hele prima plek om te verblijven. Ik zat er voor het hoogseizoen en ze waren flink bezig alles te renoveren en verbeteren. Het is een mooi en net hotel, het zwembad is ook erg mooi! Je ligt prima, tussen de clubs en het mooie strand met eettentjes, beide wel een stukje lopen. Vriendelijk personeel en over het algemeen netjes en schoon
Mirthe
2 nachten verbleven in mei 2023
6/10 – Redelijk
Alessio
13 okt 2025
Alessio
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Carl
Reisde met familie
7 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel over all was very clean especially after they were flooded just a few days before. The staff was very kind and generous. Alicia the young lady I checked in with was a great help and went above and beyond to take care of me. I greatly appreciated that. Overall next time I visit Ibiza I will stay there again.
Carl
2 nachten verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Florence
27 sep 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms are extremely uncomfortable and weird vibe
Florence
3 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
ALYSSA
Reisde met een groep
25 sep 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
ALYSSA
2 nachten verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Tommie Joe
Reisde met partner
18 sep 2025
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
They do a really good job of making the hotel look amazing in photos, however this is not the reality when you arrive in person, the rooms are a lot smaller than they look on the photos and the hotel itself is not worth the money, for the price I paid I was disappointed, the breakfast was ok, not much choice very basic but the bread and juice was nice. Would only recommend if you stayed for one or two nights but wouldn’t recommend if you was staying longer.
Tommie Joe
2 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Julie Dylov
10 sep 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Fint for en nat
Rimelig standard sted at sove - ikke et sted jeg ville booke igen desværre. Der er meget lydt så alt kan høres. Håndklæderne havde været vasket men der var pletter på det ene.
Fin og nem indtjekning.
Julie Dylov
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Bernhard
Reisde met een groep
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sauberer und großer Pool.
Freundliches Personal.
Nettes kleines Cafe mit Möglichkeiten zum snacken.
Zu Fuß ist man im wenigen Minuten überall in Playa bossa
Bernhard
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Hannah
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The perfect stay, convinient and well priced. Thank you!
Hannah
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Lauren
Reisde met een groep
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms. Has A/C! Very walkable to attractions. Quiet for the convenience!
Lauren
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Bronwyn
5 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bronwyn
5 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Flavia
4 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Flavia
3 nachten verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
30 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Sotto le aspettative che erano già basse…
Attesa al check in, poca ospitalità del ragazzo alla reception, camera non pronta alle 14:00, poca attenzione ai consumabili (carta e sapone finiti e non sostituiti), grave mancanza del minibar e soprattutto porte senza insonorizzazione che a Ibiza con gente che va e viene a tutte le ore quasi impossibili dormire. Unica nota positiva la signora delle colazioni, molto ospitale, cordiale e che sa dare ottimi consigli. Non credo tornerò in questa struttura.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
amanda
30 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
amanda
5 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Mehdi
Reisde met een groep
25 aug 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
I honestly wouldn’t rate this hotel even 3 stars. The room had no refrigerator – in Ibiza’s hot weather, that’s unacceptable (even basic motels have one). On top of that, there was no iron in the room. They ask for a €20 deposit to borrow an old, half-broken iron, which is ridiculous when the iron itself isn’t even worth that much. At the rates they charge (€1000+ for 3 nights), every room should at least have a working iron.
The rooms are not soundproof, so you’ll hear noise from other guests all night. On the positive side, the staff were friendly, the location is convenient for clubs and the airport, but communication was a challenge since not all staff speak basic English – which is surprising for a business in tourism.
Overall, overpriced for what you get.
Mehdi
3 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Nicole
23 aug 2025
Negatief: Personeel en service
It feels like they just threw this place together and did the bare minimum. They didn’t even give me a do not disturb sign so I had house keeping knocking on my door during siesta. The guy at the front desk seemed annoyed I came. There were noisy people at 5, 6 , 7, 8 am both mornings slamming doors and endless knocking. Just overall not a relaxing or comfortable place to stay. Try to find somewhere else.
Nicole
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Aaron
17 jul 2025
Aaron
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Yamen
14 jul 2025
Yamen
2 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Eduard Lucian
7 jul 2025
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
The worst experience ever
This was unfortunately a very disappointing stay. The hotel has a strong party atmosphere, with loud music playing late into the night and guests frequently shouting in the hallways. It was very difficult to get any sleep during my visit. On multiple occasions, I witnessed disruptive behaviour including loud banging on doors and rowdy gatherings. I ended up resting by the pool during the day just to catch up on sleep. During my stay, I also saw local authorities visit the property more than once. If you’re looking for a peaceful or relaxing holiday, this may not be the right place.
Eduard Lucian
3 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Kerstin
Reisde met partner
4 jul 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen
Für eine Nacht okay, viel zu teuer für den Standard. Mehr Partyhotel
Kerstin
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Salome
27 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Salome
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Shahriar
27 jun 2025
Shahriar
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Andrew
27 jun 2025
Andrew
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Ricardo
Reisde met een groep
24 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Boa localização e equipe atenciosa
Ricardo
2 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
James
20 jun 2025
Good location, 10 minute walk to bus stop in which there is a 10 minute bus to airport, hotel was a little bit dirty however