FINCA CONTRABANDO PARA GRUPOS
Landhuis met een seizoensgebonden buitenzwembad in Sanlucar de Guadiana
Fotogalerie voor FINCA CONTRABANDO PARA GRUPOS





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 900
inclusief belastingen en toeslagen
20 nov - 21 nov
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Comfort cottage, uitzicht op rivier laden

Comfort cottage, uitzicht op rivier
Hoogtepunten
Gemeubileerd balkon/terras
Een aparte zitruimte
Privézwembad
Verwarming
Keuken
Minikoelkast
Een vaatwasser
10 slaapkamers
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Los barrancos, Sanlúcar de Guadiana, Huelva, 21595
Over deze accommodatie
FINCA CONTRABANDO PARA GRUPOS
Gelijkaardige accommodaties

Posada Los Pedregales
Posada Los Pedregales
- Zwembad
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie A/HU/167
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van januari tot december
Accommodatie ook bekend onder de naam
FINCA CONTRABANDO PARA GRUPOS Country House
FINCA CONTRABANDO PARA GRUPOS Sanlúcar de Guadiana