Gehele flat
Haus Johanna 2
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Glasersteig 1, Sankt Oswald-Riedlhuette, Bavaria, 94566
In de buurt
Natuurpark Beierse Woud1 min. wandelen - 0.0 km
Nationalpark Bayerischer Wald19 min. wandelen - 1.6 km
Sumava35 min. rijden - 45.7 km
Skigebied Großer Arber35 min. rijden - 44.5 km- Baumwipfelpfad11 min. rijden - 15.1 km
Lokaal vervoer
- Station Spiegelau - 3 min. rijden
- Linz (LNZ-Hoersching) - 106 min. rijden
Restaurants
- Landgasthof Euler Neuschoenau14 min. rijden
- Zum Kellermann9 min. rijden
- Waldlerstüberl9 min. rijden
- Della Vita Marion Waldhauser-Hasbach9 min. rijden
- wirtshaus zum hans8 min. rijden
Over deze accommodatie
Haus Johanna 2
Gelijkaardige accommodaties

Chalet 'Bayerwald Refugium' with Mountain Views, Private Rooftop Terrace, Sauna, Hot Tub & Wi-Fi
Chalet 'Bayerwald Refugium' with Mountain Views, Private Rooftop Terrace, Sauna, Hot Tub & Wi-Fi
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
De prijs is € 695
inclusief belastingen en toeslagen
1 mrt - 2 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.25, per nacht voor gasten van 6 tot 17 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 6 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Haus Johanna 2 Condo
Haus Johanna 2 Sankt Oswald-Riedlhuette
Haus Johanna 2 Condo Sankt Oswald-Riedlhuette








