Geheel appartement
Beautiful apartment with a nice roofed terrace
Dit appartement in Sankt Michael im Lungau is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Beautiful apartment with a nice roofed terrace





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer52 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment Selma by Interhome
Apartment Selma by Interhome
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
7.6 van 10, Goed, 8 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
AT.5582.08
Over deze buurt

Sankt Michael im Lungau, Salzburg
In de buurt
Millstätter See27 min. rijden - 46.7 km
Snow Space Salzburg30 min. rijden - 47.3 km
Skigebied Reiteralm46 min. rijden - 71.1 km
Skigebied Planai & Hochwurzen46 min. rijden - 72.2 km- Speiereck-skilift13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Klagenfurt (KLU-Woerthersee) - 80 min. rijden
Restaurants
- Lärchenstadl6 min. rijden
- Grizzly Bar6 min. rijden
- Brunnenwirt9 min. rijden
- Gasthof Metzgeratub'n18 min. wandelen
- Gasthof Bacher8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Beautiful apartment with a nice roofed terrace
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







