Fotogalerie voor Hotel Gletscherblick





Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Eenvoudige tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op bergen laden

Eenvoudige tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op bergen
Hoogtepunten
Een balkon
Individueel gemeubileerd
Verwarming
Gratis babybed
Flatscreentelevisie
Een privébadkamer
Een haardroger
Badjassen
Alle foto's voor Deluxe tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op bergen laden

Deluxe tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op bergen
Hoogtepunten
Een balkon
Individueel gemeubileerd
Verwarming
Gratis babybed
Een zetelbed - tweepersoons
Een privébadkamer
Een haardroger
Badjassen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Hotel Gletscherblick ligt in Sankt Leonhard im Pitztal. Aqua Dome en Skigebied Obergurgl-Hochgurgl zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Glacier Express-kabelbaan en Tiroler Steenbokcentrum zijn ook een bezoek waard. De regio biedt een brede waaier aan mogelijkheden, waaronder skiën en wandel- en fietsroutes afleggen voor de actievelingen onder ons.

Mittelberg 48, Sankt Leonhard im Pitztal, 6481
In de buurt
- Skiresort Rifflsee - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Rifflsee-kabelbaan - 11 min. wandelen - 0.9 km
- Glacier Express-kabelbaan - 11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Restaurant Giggijoch
- Rotkogelhütte
- Café 3440
- Pitztaler Ice Schirmbar - 7 min. wandelen
- Falcon - 86 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Gletscherblick
Gelijkaardige accommodaties

Grünwald Resort
Grünwald Resort
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 28 beoordelingen
De prijs is € 232
inclusief belastingen en toeslagen
9 nov - 10 nov
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per dag
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Oostenrijk een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 stars toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Gletscherblick Hotel
Hotel Gletscherblick Sankt Leonhard im Pitztal
Hotel Gletscherblick Hotel Sankt Leonhard im Pitztal