Hotel Adler ligt in Sankt Georgen im Schwarzwald in een landelijke omgeving. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Brendtoren en Bron van de Donau. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Hochseilgarten Triberg en Wellness- und Gesundheitszentrum Solemar. Huis van 1000 Klokken en Oli's Snijwerkplaats zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor Sankt Georgen im Schwarzwald
Gerwigstraße 7, Sankt Georgen im Schwarzwald, Baden-Württemberg, 78112
In de buurt
Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark
1 min. wandelen - 0.0 km
Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark
17 min. wandelen - 1.4 km
Titisee
48 min. rijden - 51.4 km
Skiresort van Feldberg
56 min. rijden - 63.8 km
Badeparadies Schwarzwald
47 min. rijden - 50.0 km
Lokaal vervoer
Station Sankt Georgen im Schwarzwald - 7 min. wandelen
Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 101 min. rijden
Restaurants
La Galleria und Hils
6 min. wandelen
Istanbul Kebap & Pizza
6 min. wandelen
Stern Imbiss Marktplatz
5 min. wandelen
Gasthaus Zur Stadt Frankfurt
10 min. wandelen
Gasthaus Staude
10 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Adler
Hotel in een landelijke omgeving
Overweeg een verblijf bij Hotel Adler en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en shoppen ter plaatse. Gratis wifi in de kamer, een tuin en een bibliotheek zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en barbecues
Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben veel comfort met gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 10.00 uur
Dingen om te doen
Bibliotheek
Ski-opslag
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden, privé-ingang
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00, per nacht voor gasten van 6 tot 15 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 6 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Adler Sankt Georgen im Schwarzwald
Adler Sankt Georgen im Schwarzwald
Adler kt Georgen im Schwarzwa
Hotel Adler Hotel
Hotel Adler Sankt Georgen im Schwarzwald
Hotel Adler Hotel Sankt Georgen im Schwarzwald
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Adler?
Ja, bij Hotel Adler zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Adler inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Adler uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Adler?
Dit hotel ligt in een landelijke omgeving, op 2 km afstand van Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark en Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark. Ook Toren en Huis van 1000 Klokken liggen op 15 km afstand. Station Sankt Georgen im Schwarzwald ligt op 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Adler
5,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
6,0
Locatie
6,0
Personeel en service
4,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 2 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
4/10 – Matig
Jochen
1 jan 2019
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Familien Ausflug
Eincheck per "SMS" sehr unpersönlich! Kein Mensch weit und breit. Hotel Alt aber schön, jedoch war unser Stock Werk sehr renovierungsbedürftig! Überall lag unverlegter Laminat rum und die Wände waren völlig unfertig! Also für denn Preis erwarte ich mehr! Hotels.com Preis war höher als der Preis auf der Homepage. Frechheit generell war, das unser Kind (9 Monate) ihr eigenes Bett bezahlen muss (ca 25€) obwohl sie bei uns im Bett geschlafen hat!! Frühstück war ok (wer auf Aufbackbrötchen steht) sonst war die Auswahl ok. Leider werden wir dieses Hotel nicht mehr besuchen und könnten es auch anderen Familien und Freunden nicht empfehlen
Jochen
1 nacht verbleven in december 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
30 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Das Hotel hat einen 60er Jahre Charme. Es befindet sich gerade im Umbau. Zimmer war sauber mit einer Flasche Wasser zur Begrüßung. Die Dusche war superklein mit einem extrem hohen Einstieg. Frühstuwar super lecker und schön hergerichtet. Die Schlüssel lagen in einem Schließfach bereit, da wir schon um 12:39 angereist sind