10/10 – Voortreffelijk
Hanspeter





















Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
De accommodatie rekent 2 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Voor huisdieren betaal je een toeslag van CHF 20 per huisdier, per verblijf, naast een eenmalige schoonmaaktoeslag van CHF 10
Alleen honden zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen zijn welkom.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 20 per huisdier, per verblijf. Er wordt tevens een toeslag van CHF 10 aangerekend.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit winterse pension in Luzein ligt op 2 km afstand van Kirche Sankt Antönien en Skigebied Sankt Antonien. Ook Centrale elektriciteitscentrale en Skilift Sasserlift liggen op 20 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



