Villa met 3 slaapkamers, 1 badkamer, parkeerplaats en gratis WiFi, met uitzicht op de bergen en een privézwembad. De woning is gelegen in een zeer rustige omgeving op slechts 1,5 km van het stadscentrum. De villa is ook uitgerust met een comfortabele dependance, compleet met tafel, stoelen, kitchenette en koelkast. U vindt er ook een fantastische barbecue voor uw grills en een prachtig privézwembad omgeven door een prachtige tuin met exotische palmbomen, gazon en mediterrane planten. De Villa Minoa is een zeer comfortabele structuur voor gezinnen en voor groepen tot 9 of 11 personen die willen profiteren van het bijgebouw. Het buitenzwembad stelt u in staat om momenten van absolute rust en ontspanning door te brengen, want we hebben gezorgd voor comfortabele ligstoelen om u heen. De villa binnen is uitgerust met drie airconditioners: een in de woonkamer en een in elke slaapkamer met tweepersoonsbed. De badkamer is erg groot en ruim met alle comfort en een douchecabine. De twee slaapkamers hebben beide een extra draagbaar bed, maar indien nodig kunnen we extra bedden in de bijlage of woonkamer bieden.
deze villa ligt in San Vito Lo Capo in een landelijke omgeving. Bezoek Tonnara di Scopello, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Strand van San Vito Lo Capo en Natuurreservaat Zingaro. Bekijk onze reisgids voor San Vito Lo Capo
Beschikt Villa Minoa with private pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Minoa with private pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Minoa with private pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Minoa with private pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken.
Waar staat Villa Minoa with private pool?
Deze villa ligt in een landelijke omgeving, op 2 km afstand van Monte Monaco en Strand van San Vito Lo Capo. Ook Spiaggia Attrezzata per disabili en Tonnara del Secco liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Minoa with private pool
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
6,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Stefanie K.
9 jul 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie