Gehele woning

Robertas Villa - Home Holiday

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Airconditioning
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Robertas Villa - Home Holiday

  • Villa vlak bij Strand van San Vito Lo Capo
  • Robertas Villa - Home Holiday biedt onder andere een terras en een tuin.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Robertas Villa - Home Holiday zorgen voor volop comfort met airconditioning.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 12:00 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.

Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: EUR 50 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 november betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Robertas Villa - Home Holiday?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Robertas Villa - Home Holiday inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12:00 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Robertas Villa - Home Holiday uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Robertas Villa - Home Holiday?

Deze villa in San Vito Lo Capo ligt op 0,4 km van Cappella Santa Crescenzia en op 2,6 km van Strand van San Vito Lo Capo. Ook Monte Monaco en Isulidda Beach liggen op 2 km afstand.